Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok rettenetesen...

Girlll3 kérdése:

Miért vagyok rettenetesen szomorú, hogy mások nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Sőt... kifejezetten utálnak. Nem kellene, hogy érdekeljen, mégis azt érzem, hogy szomorú vagyok és enervált. Olyanokat mondtak rám, amiket nem érdemlek meg, mégha hibáztam is. Én ebben az áldozat szerepben nem akarok tetszelegni. Viszont azt is tudom, hogy nem fognak már kedvelni. Megvetnek, butának és értéktelennek látnak, akit el akarnak taposni.

2021. jan. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Javíts a hibáidon és szeresd magad. Oka van annak, hogy így viszonyul hozzád mindenki. Szüleid és rokonaid biztos, hogy szeretnek.

Egyébként saját magad alatt vágod a fát. Jó lenne, ha nagyívből lesz..rnád, hogy ki mint mond rólad, nem kéne magadra venni ezeket a megjegyzéseket. De ha jobb saját magadat szembe köpni, ám legyen. Ha jólesik neked depressziósnak lenni emiatt, ez a te döntésed, te felelősséged.

2021. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ez egy szomorú dolog, és az lenne a furcsa, ha nem érdekelne.


Próbálj meg rajonni hogy mi a probléma, és illeszkedj be. Ha a mostani környezetedbe nem emgy, akkor próbálj új emberekkel ismerkedni.

2021. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Költözzön el, keress más társaságot!


Ha mindenhol, otthon, iskolában, munkahelyen úgy érzed, hogy utálnak akkor nézz magadba!

2021. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as magamnak való vagyok és kicsit másabb, mint a többiek. Emiatt kezdtek el utálni.
2021. jan. 15. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már tök jó, hogy felismerted a problémát.


A következő lépés, hogy neked kell tenni azért, hogy szeressenek.


Nem tudom miben merül ez ki, hogy magadnak való vagy. De ezen biztosan változtatnod kell, ha szeretnéd, hogy kedveljenek. Ha nem szeretsz segíteni másoknak és csak az a fontos, hogy neked jó legyen a többiek nem lényeg..

Ez ilyen oda-vissza működő dolog. Nem várhatunk mástól olyat, amit magunk sem tennénk meg.


Szóval csak akkor fog változni a helyzet, ha teszel érte.

2021. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!