Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valakiből felnőtt...

Mitől lesz valakiből felnőtt korára egy kesergő borúlátó félig üres a pohár típusú ember?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nagyon nehéz az élet. Állandóan valamiket csinálni kell, amik jórészt szenvedésből állnak. Dolgozni kell a hányinger munkahelyen, és alig adnak érte pénzt. Az embernek hibái vannak, és változtatni kéne, különben sosem lesz barátnője. Na de a változtatás is küszködés, szenvedés lenne. Az egész élet lényegében szenvedések láncolata. Csak reménykedünk hogy egyszer csak elmúlik s vége lesz.
2020. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Sorrendben: genetika, öröklött hajlam, veleszületett mentalitás. Később: tanult viselkedés, rossz tapasztalatok, sikertelenség.
2020. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több öngyilkos volt a családomban, anyám meg az elmúlt 60 évben 5 percnél többet nem volt boldog összesen. Én így lettem ilyen, de dolgozok rajta, hogy ne maradjon így.

Mondjuk a "hurrá optimistáktól" is a falra mászom, ami most nagy divat, pedig szerintem hasonlóan káros. Nehéz a középutat megtalálni.

2020. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyrészt az emberek mocskos viselkedése miatt váltam olyanná, amilyenné. Rájöttem, hogy az emberek mocskok, tisztelet a kivételnek, de azért 90%-ban ez az igazság. Pedig amúgy jó lelkű ember voltam gyerekkoromban is, aztán megváltoztak a dolgok. Ehhez jött még az is, hogy az egész tanulás, munkakeresés megkeserítette az életemet. Ebben az országban egyszerűen nincs kiút. Jól hangzik, hogy mehetsz egyetemre, de minek? Hogy utána a rabszolgája legyél az országnak. Nekem ebből lett elegem és nem szándékozom ennek az országnak semmit se adni többé, ahogy lecsengett a vírus sztori és kinyíltak a határok én vissza se jövök többé, csak azon leszek hogy a szüleim is jöjjenek utánam. Itt szinte minden ember a félig üres gondolkozás móddal él, mert az egész ország minden szempontból üres és szar.
2020. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Igazd lehet,nekünk embereknek tapasztalunk kell aztán pedig mérlegelni,mi valójában az a dolog ami örömet okoz?


Nem akarlak le beszélni a céljaidről sőt örülök neki hogy vannak és teszel is értük.

Tudd hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, ha nincs egy jó szakmád akkor kint is rabszolga leszel jó esetben több lesz a béred de többet is fogsz költeni igaz ott ha jól csinálod a dolgokat több pénzt el tudsz tenni,jártam több országban és mindenhol dolgozni kell van ahol keményebben és nincs megállás ezért ha teheted tanulj de ha van olyan sulid akkor semmi gond.

Sajnos én azt tapasztaltam hogy aki bevándorló az mindig is rabszolga lesz kint,nekünk sokkal többet kell le tenni az asztalra mint pl egy helyi embernek,de remélem sikerrel jársz.

Sok sikert és hajrá.

2020. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Autizmus spektrum szélén vagyok, ezért nehezebb a "normális" emberekkel a kommunikáció, sosem voltam a társaságokban közkedvelt ember, alig vannak haverjaim, magányos vagyok, s a nőknél sem vagyok túl sikeres.


Én a -lassan már állandó- magány miatt vagyok borúlátóbb. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


20F

2020. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6#


Próbálkozz meg a pszichológiussal,ha nem tetszik az első menj tovább addig amíg meg nem találod számodra a megfelelőt,van ingyenes is tb álltal,veszíteni valód nincs csak nyerni lehet.

Sok sikert és kitartás.

2020. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Egyébként járok pszichológushoz, nagyon sokat segített eddig is, de attól még magányos vagyok...

De már nem szorongok.


#6

2020. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!