Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire büszkék a magyarok?

Mire büszkék a magyarok?

Figyelt kérdés
Én cigány vagyok, de normális, rendesen dolgozom, fizetem az adót Németországban. Korábban dolgoztam Magyarországon is, de az ottani bérből nem tudtam fedezni a családom igényeit, ezért külföldön vállaltam munkát.Na most, hogy már itt élek 5 éve, felmerült bennem a kérdés, hogy mégis mire büszkék a magyarok? Én romaként számtalanszor megkaptam, hogy putris, retkes, büdös cigány, miért nem csináltatok magatoknak országot, ott okoskodjatok, ne a magyarok országában. Mert Magyarország a magyaroké. Ellenben itt Németországban sosem tapasztaltam rasszizmust. Pedig itt évszázadokkal előrébb vannak ám az emberek... Mire büszkék akkor? A rohadó egészségügyre, a 2 forintos fizetésekre, netán az oktatásra? A németeknél minden működik, kapsz rendes egészségügyi ellátást, nem halsz meg kórházi fertőzésben, van rendes béred, amiből nem halsz éhen, a gyerekek szeretnek iskolába járni, mert nem a hülyeséget nyomatják a fejükbe. De a rasszizmus az megy. Meg a cigány nagyon bűnős nép, mert nincsen országa... De a magyarnak van és büszke is lehet rá, hogy milyen...

2021. jan. 14. 21:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nektek igazából nincs is országotok🙃
2021. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21

az nem számít, látod, milyen büszke :) hogy mire, azt már nem tudom... arra, hogy rasszista? arra, hogy a fajtájából a legtöbb ember büdös, koszos? vagy arra, hogy nem dolgoznak? fogalmam sincs, mindenesetre ezek a tulajdonságok engem is büszkeséggel töltenének el a helyében (ja.... nem)

2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

“Nektek igazából nincs is országotok🙃“


Ez az egyetlen mentsvár, amit egy afgán, egy pakisztáni, egy román, egy moldáv, egy ukrán, egy albán, vagy egy magyar tudna mondani egy baszknak vagy katalánnak vagy egy tatárnak (Tatárföld Oroszország leggazdagabb autonóm területe).

Persze ez a három nép meg röhögne a markába, hogy mit akarnak ezek a koszfészek igénytelen megtűrt népek.

Ha szovjetek nem vonulnak ki önként, most sem lenne ekkora a pofád!

2021. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
De kivonultak nem:)? Ez a történeted nem változtat semmin:)
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%

Legyél büszke arra, amit saját kútfőből elértél az életben! Teljesen mindegy, hogy cigány, magyar vagy beduin vagy.

Lehettél volna akár orvos is! Senki nem akadályozott meg ebben! Hadd ne kezdjem el sorolni mekkora respekted lenne még a legnagyobb rasszisták körében is tesó...

2021. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Lol
2021. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyébként az a legviccesebb hogy a magyarok alázásával kezdődött a kérdés amire nyilván lesz negatív válasz is, de úgy latszik azt már nem lehet csak fordítva😂😂😅
2021. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

“De kivonultak nem:)? Ez a történeted nem változtat semmin:)“


Én milliószor lennék inkább katalán, baszk, galíciai, tatár, andalúz, csecsen és még jónéhány jóléti államban elő autonóm területen elő őslakos nemzetközileg elismert állam nélkül, mint egy koszovói albán vagy magyar (sajnos ez vagyok) akiknek állítólag van nemzetközileg elismert országuk (de hogy milyen azt hagyjuk).

2021. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%
Szinte mindenki utálja a cigányokat. Ez nem lehet véletlen.
2021. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26%
8,és ha dolgozni kell tisztességesen,aki ki terem oda melletted? Na? Aha. Értem. Csak az számít,hogy ősember módjára gyilkoljuk le azt,aki 60 cigány ellen igyekszik védeni magát,mert kénytelen,mert megtetszett az órája ezeknek az agresszív,fosztogató vándorpestis C type gengszterbandának...Az ősember értelmesebb volt... Az tudta,hogyha nem kell harcolnia,kockáztatnia feleslegesen az életét,testi éppségét,akkor nem teszi. Persze kellett gyakorolnia a harcot,stb,de nem volt kedve a 100 ügye után még egyet szerezni. Ő büntetlenül ölt ugye,hogy legyen mit ennie,de mostanra már civilizáltabbak vagyunk,és megvannak a békés lehetőségek is a megélhetésre. Egy átlag 15 éves C-nek már legalább 10 rendőrségi ügye van/volt. Jajj mer nagy a faxunk? Aha. Egy nő két F közül azt fogja meglovagolni,amelyik tiszta....
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!