Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a pár egyik tagja kupisabb,...

Ha a pár egyik tagja kupisabb, a másik meg pedáns, akkor hosszabb távon a kupisabb fél átveheti a pedáns szokásait?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párom nagyon tiszta és rendezett, nekem sem putri az otthonom, de azért hajlamos vagyok széthordani a dolgaimat, a mosatlant nem egyből mosom el, nem dőlök a kardomba ha van egy kis por otthon stb. (bár zavarni szokott, de halogatom, hogy megoldjam). Tudom, hogy párom érzékeny minderre, ezért nála én is megemberelem magam és őt követem. Ha hazaérek azonban, akkor visszaállok az én szokásaimhoz. De egyébként tudom, hogy párom csinálja jól, az én közérzetemnek is jót tesz a tisztaság és rend. Szerintetek ha összeköltözünk, akkor tudnék teljesen igazodni ehhez? Mik a tapasztalataitok? Át lehet nevelődni?
2021. jan. 15. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit fejlődtem, mert a férjem folyton bactat. De magamtól még mindig nincs igényem a patikarendre. 18 éve élünk együtt. :)
2021. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rendetlennek a szokásai fognak eluralkodni.
2021. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (N) vagyok a kupis, a párom az a minden víszint párhuzam típus, amióta együtt élünk "elengedte" a dolgokat, megszokta a kupit
2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kupis mindig kupis marad, a rendesnek három választása van: vagy cselédként mindig takarít a kupis után, aki nem rak rendet, vagy maga is szutykossá válik, vagy szakít.
2021. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva sült el. Rántottam magammal a párom 😂
2021. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ferjem extrem pedans, en meg extrem rendetlen vagyok. Szerettem volna megvaltozni, es rendetlenebb pasik mellett sikerult is magamtol rendesebbnek lennem, onszantambol.

A pedans ferjem rossz hatassal van ram. Lebenulok tole, mert o kenyszeres mar. Viszont neki jo igy, mert mellettem a kenyszeres pakolhatnekjat, takaritast kielheti. En pedig teljesen passziv lettem. Es nem jo. De a ferjem mellett ha rendes lennek, akkor o ugyanugy kiporszivozna.

2021. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hahó itt vagy kérdező?
2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!