Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányokkal vagy a migránsok...

A cigányokkal vagy a migránsokkal lehet jobban kijönni,együttélni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A cigányokkal könnyebb, mert a migránsok esetén súlyosbító tényezőt jelent a vallásuk.
2021. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Migránsokkal nem beszélgettem,csak láttam őket,cigányokkal bszélgettem már,de nem igazán jöttem ki velük.Ennek ellenére mégis azt mondom,hogyha választani kell akkor én a cigányok mellé teszem le a voksom.Őket legalább már tudjuk milyenek,megszoktuk őket,a migránsokkal inkább nem próbálkoznék együttélni,attól félek nem sokáig maradnék életben mellettük.
2021. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért migráns és migráns között is van különbség, itt nem ártana konkretizálni. Nem mindegy, hogy egy bevándorolt holland nyugdíjasról van szó, vagy egy szír söpredékről, akit otthon már rég lefejeztek volna.
2021. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor hallottad már a nyugdíjas hollandokra,belgákra,németekre,hogy migráns??
2021. jan. 16. 10:21
 5/9 kriszpo ***** válasza:
87%

Aki a saját szülőföldjéről más (idegen) országba vándorol valamilyen üldöztetés, jobb megélhetés, vagy akár házasság, élettársi kapcsolat céljából, az emigrál. [link]

Az emigrált ember a migráns. FÜGGETLENÜL attól, hogy manapság a migráns szóhoz negatív jelzőket társítanak, asszociálnak. Igen, a német, holland, belga nyugdíjas ha Magyarországon lakik, él, akkor ő is migráns.

Tehát, a kérdésre a válaszom (ahogy azt korábban írták): Attól függ, hogy annak az embernek milyen a személyisége. Ismerek 2 diplomás cigányt és feltételezem, hogy van olyan szír száramzású magas végzettségű integrálódott emer akibem jobban megbízhatsz, mint némelyik magyar honfitársadban.

DE! Ha azt kérdezed, hogy a 20 éves, többszörösen börötnviselt Kalányos Jockeyval vagy a déli határ kerítését döngető Mahmuddal jobb-e egy környéken élni, akkor a válaszom, hogy EGYIKKEL SEM!

2021. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hun_74 ***** válasza:
83%

Gondolom migránsok alatt a mostani, főleg Afrikából ideözönlő hordát érted.

A cigányok itt élnek többszáz éve, keresztény kultúrkörben nőttek fel, beszélik a magyar nyelvet, jó részük m

2021. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hun_74 ***** válasza:
94%

* jó részük mégsem tudott integrálódni. És most hatalmas tisztelet annak aki igen!!!

Akkor miért gondolják a bevándorlás pártiak, hogy egy más vallású, nyelvet nem beszélő, a vallása miatt, magát felsőbbrendűnek tartó csoport, (aki elvárja, hogy te alkalmazkodj hozzájuk a saját országokban) be tud, illetve be akar illeszkedni?!

2021. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Jelenleg még a migránsokkal könnyebb. Addig lesz ez így, amíg egy bizonyos "egyedsűrűséget" el nem érnek, mert ha tömegben vannak, azonnal kiütközik a békétlen természetük. L.: pl. Párizs
2021. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kaszásgabi válasza:
100%
Maradnék a cigányok mellett.Sok kollégám van ebből a népcsoportból.Nem mondom,hogy mind a barátom,de nagyrészűkkel szót lehet érteni.
2021. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!