Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy ilyen sok a...

Mi az oka, hogy ilyen sok a proli a magyarok között? Arányaiban nézve rengeteg. Fiatalok között is. Mi lehet a magyarázata?

Figyelt kérdés
máj. 12. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Az internet, videojátékok, a szutyok tévék, amik antikultúrát terjesztenek, mint pl. az RTL.

A külvárosi prolival már összeér a belpesti újproli, a romkocsmatöltelék.

máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg prolisodik a társadalom.

Eredetileg a polgárosodás alacsony foka volt ennek az oka. Manapság meg van egy elsilányosodás a kultúrában. Pl. már nem számít botrányosnak értelmiségi körökben a trágárság. A romkocsmatöltelékek meg a mai bulikultúra áldozatai. A fiatalok körében sikk lett így szórakozni. Amúgy a belpesti romkocsmatöltelékek nagy része külföldi turista, de itt is van egy ilyen réteg.

máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Tizennyolc ev nyugat utan (18 evesen kerultem ki, itt vegeztem az egyetemet, de evente tobb honapot toltok otthon, tobb nyugati orszagban laktam, harom idegen nyelvet beszelek felsofokon) azt mondhatom: a magyar lusta nep lett. Tisztelet a kiveteleknek persze, de atlagrol beszelek. Lustak, jol van nekik, a legkisebb ellenallas fele mozdulnak. Alacsony szintu volt mindig a polgarosodas, ennek reszben tortenelmi okai is vannak, de szamos idoszak volt, mikor lehetett volna kulturalodni, magasabb szintre emelkedni. Nem akartak. Az ugynevezett parasztpolgar reteget, mely igenyes, foldhoz erto, abbol gyarapodo, kulturara fogekony reteg pl epphogy kialakult, de a komcsik bedaraltak. A kommunizmus maga rengeteget artott, a legalja nepseg kerult uralomra. A haboruk elvittek a polgarsag nagyreszet lagerekbe, (koncentracios/gulag) a minosegibb ferfiak egy reszet a harcok vittek el, a haboruk utan osszessegeben silanyabb minosegekbol kellett ujraepitkezni. A komcsik nem birtak a polgarododast, de hallgatolagosan turtek a prolizalodast, meeg ha latszolag nepmuvelest is csinaltak. A rendszervaltaskor aztan egy leromlott nivoju neppel megetettrk hogy nyugat meg kanaan, de tenni nem kell erte. A nep lusta volt visszanyulni az alapokhoz, regi ertekeken ujat epiteni. A sajat kulturajat szanalmasnak tartja. Identitaszavaros de identitasat megtalalni nem akaro. Szabalyokat meg akarja uszni. Kijatszani, elkerulni, csak a m
máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
*minimumot beletenni. Na innen indul a prolisag. Es sajnos gyarapodik, nem az gyarapodik amibe melot kell tenni, hanem amit keszen kap. A tobbi eredmenyt latjuk.
máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Köztudott, hogy csak a magukat felsőbbrendűnek képzelő, primitív suttyók proliznak.
máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ja, kettes jól írja. Csak nézd meg a politikát. Ott, ahol elvileg a vezető kult. csoportnak kéne lennie, csupa idióta ül. Milyen példát mutatnak ezek? A TV-ről nem is beszélek, az már 10 év nincs is nálunk, teljesen elengedtük.
máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg a történelmi előzmények.


Az biztos, hogy a magyarok többsége egy lusta proli, aki csak szövegelni és fölényeskedni tud.

Ez mondjuk látszik azon, hogy 14 éve Fidesz van, de azon is, ahogy mondjuk a magyarok többsége kinéz.

máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szolovjov ***** válasza:
16%
Olyan az ország, amilyen a vezetése. Le kell ráznunk magunkról a zsidó rabigát és máris felvirágzik az ország.
máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
5-ös: Miért, minek nevezzek egy ápolatlan, folyton káromkodó, alkoholtól piros fejű, dohányos, elhízott valakit, aki szellemileg is igénytelen? Nem érdekli a kultúra, nem olvas könyveket, csak a bulvármédia a szórakozása?
máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is rájuk céloztam. Telis tele van ilyen emberekkel az ország széltében hosszában. Olyan mennyiségben, ami szerintem Európában egyedüli.
máj. 13. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!