Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HR-es nők zavarba jönnek ha...

HR-es nők zavarba jönnek ha nagyon vonzó pasit kell interjúztatni?

Figyelt kérdés
Szóval előfordult már hogy olyan vonzó volt a jelentkező, hogy nehezen tudtatok másra koncentrálni?

2021. jan. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Az a HR-es aki ilyenkor 'zavarba jon', alkalmatlan.


Csak a p0rnofilmekben van ilyen hogy az interjuztato szoke p*csa 2 perc utan megkerdezi hogy nem lehetne-e az interju helyett megis inkabb analszex es behivja hozza a fonoket is.

2021. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Dehogyis. Ha páváskodik, akkor onnantól eleve nem "jó pasi", nézzen ki bárhogy is.

Ha természetesen viselkedik: ilyen és kész, és nem akar manipulálni, nem próbál flörtölni, bókolni, stb., akkor meg egy normális interjúhelyzet lesz. 'Munka módban' nagyon hamar elterelődik a figyelmem a külső tulajdonságokról és a szakmai háttér érdekel, a mondanivalója, illetve a motivációja. Én sem szeretem, ha ebben a speciális helyzetben nőként kezel: mi ilyenkor "csak" emberek vagyunk, potenciális kollégák, akik nap mint nap is komfortosan kell, hogy érezzék magukat egymással, ha az illető pl. vezető lesz, és szoros munkakapcsolata lesz a HR egy részével. Nem fér bele a bizalmaskodás, a "jópasi vagyok, ájulj el tőlem" - magatartás.

Az igazán profi jelöltek ezzel tökéletesen tisztában vannak, szerencsére.

2021. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor szexelni szoktak legtöbbször
2021. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

A HR-es egy olyan munka, ami telítve van és gyakorlatilag bárki elvégezheti. És sokan, el is végzik. Tele van olyan tiniszinten megragadt nőkkel, akik tényleg simán zavarba jönnek.

Nem vagyok top pasi, kifejezetten átlagos, de előtudom magam adni magabiztosan. Nálam már volt olyan interjú, hogy elpirult a HR-es csaj. Hát, ha nálam ez megesett, akkor a top pasiknál még inkább. Egy ismerősöm, amikor állást keresett, kb. a 10. helyen sikerült kapnia, de 2 csaj számát gyűjtötte be interjúkon.

2021. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem érdekli őket ez, tudják, hogy bármikor azzal a pasival ny.latják ki a seggüket, akivel akarják. Csinos csajként Orbániában jár nekik a HR állás, és rengeteg pasi megy hozzájuk interjúra.
2021. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem az egyik HR-es szó szerint le támadt.

Megmondom őszintén már rendesen félek tölük.

Pedig nem akarom őket elcsábítani. Mielött be megyek még a hajam is össze borzolom.

De hiába. Engem csak akkor fognak fel venni valahová ha férfi HR-es interjúztat. Nőknél esélyem sincs. Csak arra tudnak gondolni.....meg akar kapni mind....Help!

2021. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!