Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek azokat akik...

Hogy kezelitek azokat akik szétoffolják, nevetségessé teszik a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Sok jó kérdést láttam és teleírták oda nem illő válaszokkal, moderátor meg persze nem szedi ki ezeket, és egy idő múlva elmegy a kedve az embereknek a témához válaszolni.

Úgy látszik az a módja ha nem tetszik egy téma vagy nem áll érdekében vkiknek hogy nyilvánosságra kerüljön, hogy nevetségessé tegyék.

Hogy kell az ilyet kigyomlálni?


2021. jan. 16. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz mutatni egy konkrét példát? Lehet én vagyok hülye, de úgy könnyebb lenne megérteni, mire gondolsz "nem odaillő válasz" alatt. Köszi!
2021. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
hülye kérdésre általában hülye válaszok érkeznek. Nincs ezzel semmi gond.
2021. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

A nevetséges, primitív, többértelmű kérdéseket offolják szét.

Normálisan megfogalmazott, értelmes kérdést nem offolnak szét.

Itt is van máris egy példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

És hogy kezelem?

Ha szellemes a válasz, nagyon jókat tudok nevetni.

Tedd te is ezt!

2021. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Sokszor a normális kérdések alatt is a kérdező van beállítva a legnagyobb sz@rnak a világon...
2021. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

#4

És ez hogy jön ide?

Attól, hogy kiírt valaki egy kérdést, még nem kell vele egyetérteni!

És ha a legnagyobb szar a világon, akkor azt kell tudomásul vennie.

Vagy ne irkáljon ki kérdést, ha nem bírja a kritikát!

2021. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is inkább azt látom, hogy az alapból hülye kérdéseket szokták leginkább szétoffolni, vagy ahol iszonyat irritáló a kérdező stílusa. Persze sok normális kérdésnél is megjelenik egy-két bunkó, velük nem kell foglalkozni, szar az életük, és itt élik ki magukat.
2021. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Most az ilyen kérdésekre pl mit lehetne válaszolni? Össze-vissza ír a kérdező, nem érteni mit akar. Az ilyesmiket szokták szétoffolni.

2021. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

#7

Meg is értem, ha valaki ezt szétoffolja. DE! mint már mondtam, sokszor egy normális kérdés alatt is a kérdező van bántva. Akkor is, ha a kérdező rendesen megfogalmazza a kérdését, értelmesen, és látszik, hogy nem egy idióta. Na olyankor a szétoffolgatós válaszolók az idióták.

2021. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem idióta kérdésekre gondoltam. Csak bele kell nézni pár kérdésben, olyan mintha nyári szünet lenne és unatkozó tinik nem tudnának magukkal mit csinálni.
2021. jan. 18. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!