Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalanok tényleg kakisak?

A hajléktalanok tényleg kakisak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudnak, vagy nem akarnak olyan szintű hangsúlyt fektetni a személyes higiéniára, mint az otthon élő emberek.
2021. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik igen, van amelyik nem. Gyakorlaton voltam férfi hajléktalanok otthonában. Jöttek újak, és láttam a már egy ideje ottlakókat. Aki már egy ideje ott lakott, tehát ágy, étel, mellékhelyiség, szappan és wc papír adott, ennek ellenére is nem 1-2 embernél volt kakis a víz, amikor a feneküket mostam szivaccsal, és zuhanyrózsával lemostam. Olyan is volt, bár ez másik helyen, és hála a jó istennek nem én csináltam a fürdetést... aki zuhanyzás közben xart, és az ujjaival szedte ki a maradékot... gondolom nem kell írni, hogy nem csupán a lába, hanem az összes körme is olyan volt. A frissen érkező lakók között is volt, aki utcáról jött, mégsem volt annyira vészes, mint 1-2 ottlakó. Tehát tényleg, nagyon változó, ki mennyit ad a higiéniára, és egyáltalán milyen lehetősége van arra, hogy adjon.
2021. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után valóban lehetséges az élet lemondàsi fázisukban, hogy inkontinensé válnak.
2021. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!