Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján választjátok ki...

Mi alapján választjátok ki hogy melyik kérdésre nyomtok rá?😅

Figyelt kérdés

Annyira különbözőek vagyunk, de mégis szinte egyformák, ezért biztos van olyan, aki tud azonosulni velem.


Csak én vagyok az, aki előbb megnézi, hogy hány válasz jött egy kérdésre,és csak azután olvassa el magát a kérdést és dönti el, hogy rákattincson-e?😅

Ez egy ilyen mentális szűrő nálam. Az agyam automatikusan azzal aszociálja a sok válaszos kérdéseket, hogy azok érdekesebbek, több véleményt generálnak.

Annyira hozzá szoktam ehhez, hogy a többi kérdést figyelembe se veszem.

De nincs egy adott válasz szám ami felett rákattintok, csak ha a kérdés kitűnik a tömegből, pl

0

3

8

4

9

Akkor a 8-nek meg a 9-nek elolvasom a címét, és ha érdekel, akkor rákattintok.A többit el se olvasom, hanem megyek a következő oldalra.

Ez ilyen számmisztikai kapitalizmus lényegében.😂


Tudom, értelmetlen és fölösleges kérdés, de van aki szintén ilyen?


2021. jan. 17. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Elolvasom a kérdést és eldöntöm tudok és akarok-e válaszolni rá, a többi csak utána jön
2021. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Én azt, hogy hány válasz jött, azt sose nézem. Csak a kérdést
2021. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
ezzel szinte mindenki így van. Ezt hívják szupernormális ingernek.
2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Én 10 felett nem kattintok, meg 2 alatt.
2021. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen közvéleménykutatásos kérdésekre, mint ez is, ritkán szoktam válaszolni, csak ha nagyon unatkozok. Akkor szoktam megnyitni egy kérdést, ha tudom rá a választ vagy érdekel, mások mit írtak, mert mondjuk az a kérdés engem is foglalkoztat. Ha pedig már 8-an leírták ugyanazt a választ, nem állok be 9-ediknek, hiszen a kérdező már nyilván megtudta, amit akart.

Nagy általánosságban azokat a kérdéseket nyitom meg, amik érdekelnek.

2021. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Amihez úgy gondolom hozzá tudok szólni azt megnyitom.
2021. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Én azokat a kérdéseket nyitom meg elsősorban, amelyiknél érdekelnek a kérdésre érkezett válaszok, hiszen általában olvasgatni járok fel, válaszolni nem igazán szoktam.

Ha meg van olyan kérdés, amire meggyőződésem szerint értelmes, hasznos választ tudok adni, arra természetesen válaszolok.

2021. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
3. Mi az hogy ezzel szinte mindenki igy van? Akkor szted az első nehany valasz hogy születik meg?? Ezt a butasagot🤦‍♀️
2021. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
a szinte szó melyik részét nem érted? ÉS igen az emberek többsége az után megy rá , hogy sok a válasz egy kérdésen.
2021. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van-e benne lábbal kapcsolatos dolog.
2021. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!