Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok rosszul összera...

Csak én vagyok rosszul összerakva, ha nem bírom a hideg italokat?

Figyelt kérdés

Nyáron melegben még elmegy, de ha nincs kifejezetten melegem, egyszerűen nem bírok hideg italt inni, nem esik jól, nem csúszik, irritálja és olyan mintha megfájdulna tőle a torkom, még azt is érzem, ahogy lehűti a gyomrom, ahogy leér. És még csak azt sem mondanám, hogy szobahőmérsékleten iszom a vizet vagy ilyesmit, mert inkább már langyosan esik jól. Egyébként elég fázós típus vagyok, lehet emiatt?

Ha langyos akkor fél litert is megiszok pár másodperc alatt, de ha hideg, akkor csak szenvedek. Mások meg ilyenkor is tök lazán isszák a kb 5 fokos ballonos vizet meg a hűtött szénsavas dolgokat.

Viszont sört, bort inkább hidegen fogyasztom szívesen, bár azt sem túl hidegen.


2021. jan. 18. 20:37
A kérdező szavazást indított:
jöhet a hideg ital bármikor (ha nem vagyok beteg)
inkább a szobahőmérsékletűt/langyosat szeretem
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hu, nálunk a csapvíz ősztől-tavaszig kegyetlen hideg. A fogaim érzékenyek rá, és a torkom is megfájdulhat tőle rövid időre😅


Ha tudom, hogy közeljövőben még fogok inni, akkor ivás után engedek még vizet a poharamba és elől hagyom, hogy melegedjen.

2021. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt nem is említettem, hogy a fogaim is érzékenyek rá :D
2021. jan. 18. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A langyosat max csak kihűlt teában szeretem, másban olya mint a mókus pisi. Amúgy nincs ezzel semmi gond, ha nem muszáj én se nagyon iszok hideget, mert csak lassan lehet inni, annyi időm meg nincs. :-)
2021. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!