Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is, aki nagyon...

Van itt más is, aki nagyon ritkán iszik hűtött italokat?

Figyelt kérdés
Én még nyáron is mindig szobahőmérsékletű (pontosabban spájzhőmérsékletű, kb 17 fokos) innivalókat iszok. A családom többi tagjánál is ez a jellemző, egyedül apukám szokott behűteni néha egy-egy sört. Ha vendégek jönnek, őket sem tudjuk általában megkínálni hideg üdítővel, vagy vízzel, maximum ha sokáig maradnak bedobunk egyet a hűtőbe, hogy lehűljön. Sokan (barátok, rokonok) csodálkoznak, hogy nálunk miért nincs soha hűtött ital. Ez ennyire szokatlan lenne?

2021. jan. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szokatlan.Én se hűtök be magamnak se vizet se semmit,mert nem szeretem ha túl hideg.Páromnak hűtök be nyáron üdítőt,vizet,mert ő hidegen szereti
2021. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Én sem iszom hideget, nem szeretem. Viszont ha tudom, hogy vendég jön, akkor teszek a hűtőbe. Ha olyan jön, akiről tudom, hogy a hideg italt szeretni, akkor meg főleg.
2021. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Én. Anno az énektanárom nevelése lehetett hogy nem iszunk semmit hidegen és ez megmaradt. Még nyáron is langyos teát iszom.
2021. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!