Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt ennyi lelki...

Miért van itt ennyi lelki rokkant a gyakorin?

Figyelt kérdés
Vajon mikor lett ez az oldal a gyűjtőhelyük? 🤔

#mentális zavar #lelki sérültség
2021. jan. 18. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert névtelenül kiadhatnak mindent ami fáj nekik.
2021. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Névtelenül ki lehet adni a dolgokat, plusz ha valaki csak kiakarja adni, nem válaszra vár, akkor is jó, hiszen az emberek 75-80 százaléka tovább lapoz rajta, a kedvesebbek, meg egy "jobb lesz, hidd el" t ott hagynak.
2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ez egy ilyen platform, meg anonim. sokkal több lelki rokkant van körülötted, mint gondolnád...csak szemtől szemben inkább elfojtják az emberek és nem mutatják.
2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Segítségért.

Kiadhatom ami szar, meghallgathatom más emberek bajait. És nem mellesleg szereztem innen egy csajt:) Szóval segít az oldal.

2021. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Nagyot dobott a létszámon regisztrációd dátuma.
2021. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert a kocsmák zárva vannak.
2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

A modern kor szülemènye hogy az emberek lelki bajok egèsz csomagjával küzdenek.

A dolgozz ès fogyassz egyik mellèktermèke hogy az embereknek nincs idejük, energiájuk ès már lassan hajlandòságuk egymásra sem önmagukra.

A gúny ès bèlyegzès nagy divat lett miòta közössègi oldalakon garázdálkodhatnak az emberek. Mert ott aztán mindenki jelen van ès minden szarsággal szembesül az ember. Persze nem álltalánosìtok de ez is egy ok hogy itt anonym köntösbe tudnak az emberek támaszokat találni.

Ha valakiben nincs empátia ès egy - kèt jò szò embertársa felè akkor hasznosabb a csend mert semmivel sem különb annal mint akit szapul.

Sajnos ennek a világnak èrdeke hogy lelkibetegek legyenek az emberek.

2021. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Én segítségért jöttem ide, de nem igazán van itt olyan személy aki konstruktív visszajelzést tud vagy akar adni.

Szerintem itt hozzam hasonló lelki nyomorekok vannak, aztán azok akik szórakoznak rajtuk, aztan van 1-2 ember aki jószandékú de nincs elég élettapasztalata ahhoz hogy segítsen, úgyhogy rossz követleztetéseket von le, vagy közhelyeket puffogtat mert buta és álszent.

2021. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!