Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember, hogyan lehet...

Egy ember, hogyan lehet agresszív, gátlástalan?

Figyelt kérdés

Minap olvastam egy hírt egy betöréses rablásról. És csak úgy eszembe jutott, hogy én vajon mernék ilyet csinálni? Biztos nem.


Egyesek hogyan lehetnek annyira gátlástalanok, hogy kiraboljanak másokat? Én például másra még ráordítani sem mernék, bár tudom ez sem egész jó.



2021. jan. 21. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
lehet neki nincs mit veszíteni.
2021. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen választ soha nem értettem, hogy "nincs mit veszítenie". Tényleg nem rosszból írom. De most gondolj bele... azért követsz el bűncselekményt, azért ártasz másnak, mert neked már nincs mit veszítened? Szerintem ez hülyeség. Aki ilyet tesz, annak hatalmas bajok vannak az emeleten.
2021. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
72%

gyakran az ilyen emberek kisebbségi komplexusukat probálják elfedni aggresszióval.

young gun with a quick fuse

2021. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De lehet hogy tényleg azért, mert "nincs mit veszítenie".

Ha sikeres a rablás akkor van pénze, ha meg lebukik bent úgy is etetni fogják pár évig.

2021. jan. 21. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Kisebbségi komplexus, gátlástalanság, durván rövid távú szemlélet ("ma élünk, a holnapot leszarjuk"), belátásképtelenség - sok oka lehet.
2021. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekik a pénz drogra. Ha elvonási tüneteid vannak nem gondolkodsz csak cselekszel.
2021. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Hallottam olyanról, aki a saját anyját kirabolta, hogy tudjon drogot venni. Ezeknek semmi se szent.
2021. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nőtt fel olyan családban, mint te, kérdező. A munkám egy időben Baranya egy szerencsétlenebb körzetébe szólított, ahol bepillantást nyertem a kisebbségi családok életébe. Ott annak van igaza, aki erősebb és erőszakosabb. Eleve így nőnek fel!
2021. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!