Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen történeteket tudsz?...

Milyen történeteket tudsz? Mik történtek veled eddig ebben az évben?

Figyelt kérdés

Negatív értelemben?


Pozitív értelemben?


Hogy érzed mostanában magadat?


Nem baj ha hosszan írod meg,engem nagyon is érdekel mi a helyzet veled?


Kor/nemedet is írd meg.


Szép estét.



2021. jan. 21. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Többször az összeomlás szélére kerültem úgy általánosságban a jövőm meg a jelenem miatt. A negatívban a pozitív, hogy valahogy mindig össze tudtam szedni magam, ha nem is teljesen legalább annyira, hogy megpróbálkozzak pl egy vizsgával. Többször volt szerencsém is, pl megajánlott jeggyel, könnyítéssel, de jócskán akadt alkalom amikor féltementek a dolgok, technikai hiba miatt, vagy mert én vagy más benézett vmit, minimalis bakik miatt borult minden.

Mindenhogyan kifáradtam, és viszonylag hosszabb idő kéne, hogy normálisan kipihenjem magam, csak erre nem nagyon látok lehetőséget. Ami van, az egyáltalán nem biztos, hogy jobbat tud hozni, semmiből nem húz ki, max. késlelteti a dolgokat hogy ne most hanem máskor kelljen megoldani. Jó megoldas nagyon nincs.

2021. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ja 24/N voltam


(1es)

2021. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy 3 hét telt csak el az évből, semmi extra nem történt. 38f
2021. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem egy kedves külföldi srácot, aki Magyarországra jött dolgozni, és barátok lettünk. Nagyon tetszik az életfelfogása és a hozzáállása a dolgokhoz. Nem negatív, pesszimista, önsajnáltató, mint a magyarok többsége. Igyekszem majd az ország szebbik oldalát megmutatni neki.


Felmondtam egy rossz munkahelyen, és most munkát keresek, mellette pedig tanulok.


23N

2021. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!