Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen bizarr/ijesztő történet...

Milyen bizarr/ijesztő történeteket ismertek, amik veletek vagy ismerősötökkel történtek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól emlékszem, még 2 éve történt, egy rajzfilm után érdeklőttem a neten...Nem figyeltem az oldalakra, de nem is tudhattam volna...Aztán, egyszercsak, rákattintottam, és bejött a Gyakori Kérdések...Még a mai napig is beleborzongok, és ami a legrosszabb, hogy azóta is látogatom...Ez egy bizalmas nörténet, csak itt, a Gyk forúmon osztottam meg...
2017. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elmentünk túrázni a szlovák határba, aztán végülis ez tényleg nagyon határvidék, tipikus nagy hegy, párhuzamosan halad a határral.

Elég magas, hirtelen emelkedik gondoltuk felmegyünk rá. Egy darabig láttuk a jelzéseket, aztán elindultunk egy csapáson.

Ami aztán egy ilyen Ideglelés c. filmhez hasonló helyre vezetett, tehát kőből volt kirakva valami, építve meg fagallyak fellógatva.

Pislogtunk egy sort, aztán ez a másik filmes jelenet, hogy haverom megfordul felém, elkezd magyarázni, erre ahattérben megjelent valaki.

Egy másik túrázó volt, de ott eléggé megvolt egy pillanatra a feelingje.

2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én velem pont ma történt meg ennél a kérdésnél hogy 2 válasz érkezzett alul mégis 2/3-at ír és nincs meg a harmadik válasu
2017. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonime AJ ***** válasza:

Amikor még tinik voltak, Tamás a barátnöjénél Emönél aludt.

Egyszercsak arra ébredt, hogy becsapodik az ajtó.

Momdta:Há Há nagyon vicces Emö,látlak a sarokban.

A sarokban egy teljesen fekete alak ült mozdulattlanul.

Aztán hirtelen nagyon gyorsan oda rohant Tamáshoz és megált az arcátol pár centire és rá lihegett.

Tamás lefagyott, megsem mert mozdulni.

Aztán ugyan olyan gyorsan kifutott a fekete alak a szobábol.

Pár másodperc múlva bejött a szobába Emö a kezében egy pohár vizzel.

Tamás pedig ugy nézett rá momd aki szellemet látott.

2017. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!