Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszem kiégtem. Mit tegyek?

Azt hiszem kiégtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó munkahelyem van, bár nem sok megbecsülést kapok, piszkálást sem. Egy OKJ-s tanfolyamot csinálok mellette, ami jó lehet a munkámhoz is. Úgy érzem semmihez nincs kedvem, nincs erőm, nincs lelkesedésem, elpárolgott a kreativitásom is. A munkámnak már csak a "favágás" részét csinálom szívesen, mer ahhoz nem nagyon kell gondolkodni, ötletelni. Nehezen veszem rá magam a tanulásra, órákon nehezem figyelek. Görcsösnek, gyengének, egy leeresztett lufinak érzem magam.


Ne értsetek félre, megcsinálom a munkát és jó, hogy van hol dolgoznom. De mintha csak önmagam árnyéka lennék. Mit tegyek? Más is volt így? Köszönöm a válaszokat!


36, nő



2021. jan. 22. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mi a helyzet? Tudod valahogy a munkát kompenzálni, vagy semmi nincs momentán (férj, gyerek...)?
2021. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Egy kis kikapcsolódás kéne, hogy feltöltődj, csak jelen helyzetben ez nem lehetséges.
2021. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Szexuálisan ki vagy elégítve rendesen ?
2021. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

-Vitaminok, étkezés?

-Valami kiruccanás?

-Hobby?

-Család?


Ezek rendben vannak?

Mióta tart ez?

Lehet csak korán jött a tavaszi fáradság? Elhúzódó téli "depi"?

2021. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van elég szeretet az életedben?
2021. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]


Itt adnak tanácsokat is

2021. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, nekem plusz rájött erre, hogy a szememet nagyon terheli a teljes munkaidős képernyős munka, szóval állást keresek, addig meg itt elvagyok. Otthon hiába oké minden, az kevés hogy a munkát kompenzálja, hiszen a munkahelyen is sok időt töltök.
2021. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A férjemmel minden rendben, szedek vitaminokat is, mert az első gondolatom nekem is a "tavaszi fáradtság" volt. 6, megcsináltam a tesztet, minden kérdésre igen a válasz :(
2021. jan. 22. 13:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Keresd az örömöket az életben, akár apró, akár nagy örömöket. Térj el a megszokottól, amikor csak tudsz. Vagy feküdj végig napokat, és ne csinálj semmit, regenerálódj, töltődj fel. Vagy válts munkahelyet, foglalkozást. Én azt olvastam, szakértők szerint a kiégés egyre több embert érint a mai világban, tehát ez egy egyre komolyabb probléma, és egyesek akár 15 évig is ebben az állapotban maradnak. Érdemes felülvizsgálni az igényeidet, és változtatni, ha a helyzet nem fordul jobbra.
2021. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust, ő segít neked.
2021. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!