Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiégtem az élettől? Mi történt...

Kiégtem az élettől? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Január elején munkahelyet váltottam, és azóta azt érzem, hogy semmi nem érdekel. Nem tudom, mi történhetett, napi 9 órákat dolgozok nagyon jó fizetésért, de azt érzem, hogy nem találom itt a helyem. Nem beszélek a kollégáimmal, nem élvezem úgy az életet mint korábban. Maketteztem otthon szabadidőmben, de most arra is ha ránézek, nincs erőm belefogni, az eddig zenéket amiket hallgattam, már nem szeretem, nem hallgatom, amikor otthon vagyok vagy a buszon ülök, csak nézek ki a fejemből, és régi rossz emlékeken gondolkodok, amik rendszerint felhúzzák az agyam (sajnos rossz társaságba jârtam iskolába, emiatt visszahúzódó, és bizonytalan lettem). Nem tudok dülőre jutni magammal. Más is érzett így?

22F


2020. márc. 23. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne. Ezek a kiégés tipikus jelei.

Úgy tűnik, hiába jó a fizetésed, nem szereted így az életedet. Akkor pedig változtatni kell.


Átestem ugyanezen, és változtattam. Azóta azt sem tudom már, mi az a kiégés.

2020. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze rég kiégtem egyedül a női test ami lázba tud hozni mondjuk úgy 18-45 éves korig!
2021. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!