Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ahhoz, amikor a...

Mit szóltok ahhoz, amikor a bevásárlás közben a kisgyerek már azelőtt megeszi a polcról levett túrórudit, csokit stb , hogy a pénztárhoz érve kifizették volna?

Figyelt kérdés
Csomószor láttam ilyet, csak kérdezem. Ilyenkor sehol nem volt biztonsági őr.

2021. jan. 22. 11:53
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
90%

Emlékszem, hogy egyszer kiskoromban (ovis vagy alsós) apum nagyon ki volt tikkadva, és ivott pár kortyot az ásványvízből, amit még nem fizettünk ki.


Én meg csak bámultam ilyen "hé, hiszen ez illegális" stílusban :D

2021. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
63%

9: nem lehet, mert addig míg ki nem fizetted, nem a te tulajdonod.

Ergo lopást követsz el.

2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is néha beleeszik/iszik a még kifizetetlen enni/innivalóba a gyerek, de néha én is, ha nagyon szomjas vagyok. Előtte viszont mindig megnézem, hogy biztosan nálam van-e a pénztárcám, nehogy utána derüljön ki, hogy otthon felejtettem, mert az roppant ciki. Amúgy soha nem szólt még ezért senki, a pénztárosok sem csóválták még érte rosszallóan a fejüket.

Az sokkal gázabb dolog, amikor valaki eleszeget-iszogat a boltban, aztán kifizetetlenül otthagyja a csomagolását valamelyik polcon.

2021. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 hollófernyiges ***** válasza:
31%
Majd ha lesz kétéves gyereked és választhatsz a földön fetrengős hiszti meg a csendes nyammogás között, akkor majd megérted.
2021. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
66%
14-es a szülőknek is fel kell nőni a feladathoz. Az nem mentség hogy nem tudod kordában tartani a gyereked.
2021. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
55%
14: három gyerekem van - és mindegyik volt kétéves, bármennyire is hihetetlen... :) Egyik sem hisztizett és fetrengett a boltban...
2021. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
66%

Most egy csokiszelet nem akkora probléma.

A járvány miatt nem érdemes megenni, hogy a pénztáros ne az üres csokipapírt fogja meg (fertőzésveszély), de szerintem meg amúgy elnézőek szoktak lenni, ha a pénztárnál kifizeti.

2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
68%

11 éves koromban a 3 éves öcsémmel jártunk a boltba. Igaz falun volt és vagy 30 éve...

Sosem kellett úgy húzni, mint a szánkót,megértette, hogy viselkedni kell és kivárta, amíg végzünk a boltban.

A mai szülők nagyrésze defektes. Ők maguk sem tudnak viselkedni, nincs mit tovább adniuk..

Hibás az óvoda, az iskola, mindenki más, rajtuk kívül, mert a gyereknek nem lehet nemet mondani.

2021. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
74%

5-os vagyok, írtam hogy kasszas voltam a gyerekek elott. Sosem szóltam erte, minek próbálják megnevelni egy felnőtt embert?

Ennek ellenére meg volt a véleményünk. Főleg a nyálas csokipapirrol, de a felmutatott fel kifli is...

Egyébként nagyon egyszerű a megoldas: vigyél magaddal valamj kekszet, vagy házi sütit és azt is lehet neki adni, én is ezt csinálom.

Nem a csokiszelet feltétlenül a probléma hanem ez a mindent szabad hozzáállás. És még ha arról lenne szó, hogy "pont éppen annyira szomjas volt" azt megértem, de akkor nem hiszem hogy mindennapos eset lenne egy szupermarketben.

2021. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
83%

"Nem a csokiszelet feltétlenül a probléma hanem ez a mindent szabad hozzáállás."



PONTOSAN!

2021. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!