Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ahhoz, amikor a...

Mit szóltok ahhoz, amikor a bevásárlás közben a kisgyerek már azelőtt megeszi a polcról levett túrórudit, csokit stb , hogy a pénztárhoz érve kifizették volna?

Figyelt kérdés
Csomószor láttam ilyet, csak kérdezem. Ilyenkor sehol nem volt biztonsági őr.

2021. jan. 22. 11:53
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy az ilyen szülők miatt van egyre több és több neveletlen gyerek mindenhol. Ezek a kölkök nem tanulták meg, hogy nem lehet mindent azonnal megkapni. Nyílván nem csak a "bolti szarkaság" miatt ilyenek, de ez is hozzájárul a dologhoz.
2021. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
83%
Gusztustalan. Nem igaz, hogy ennyire nem képes valaki megtanítani a kölkét a késleltetésre... Aztán az ilyenekre kell ráparancsolni majd, hogy bírják ki az órát hugyozás nélkül első osztályban.
2021. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
73%
Cigány dolog
2021. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem akkor sem probléma, ha a gyerek akar egy csokit, amit amúgy ki is fizetnek.
2021. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
33%
Jobb mintha ki se fizetnék.
2021. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy tanultam, hogy mindig a vevőnek van igaza a boltban. Sajnos ezt már a gyakorlatban nem alkalmazzák Mo-on. Szerintem semmi gond nincs vele ha megeszed megiszod még fizetés előtt. Én nyugaton élek, itt ez természetes dolog.
2021. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon haragszom az olyan szülőkre, akik rendszeresen hagyják ezt a gyereküknek. Amit még nem fizettünk ki, az nem a miénk. Ha meg tudod, hogy a gyerek nem bírja ki azt a fél órát, mindig legyen nálad valami nassolnivaló, amivel be tudod fogni a száját. Még jobb ötlet megnevelni. Én is voltam totyogó gyerek valamikor, sosem ettem-ittam bevásárlás közben.
2021. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
80%
Bunkóság. Én biztos nem fogom megengedni a gyerekemnek, mert paraszt dolog.
2021. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
78%
A szülőt jellemzi. Ilyennek biztosan kell még 2 pulya, ha "így" neveli azt is...
2021. jan. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
62%
Legyen a szülőnél mindig valami rágcsa és akkor nincs ez a "probléma".Ezt én is láttam párszor de csak amiatt van ha a gyerek hisztizik.Épp nincs a szülőnél semmi amivel a figyelmét elterelje akkor ez van vagy a hiszti míg ki nem fizeti az árucikket.
2021. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!