Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme élni ha nem...

Van értelme élni ha nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom hogyan legyek az. Végre szabad lehetnék. Van értelme élni ha dolgozni kell meg bejárni valahova? Szerintem nincs. Esetleg saját vállalkozás valahogy. Ki vagyok, én nagyon gazdag akarok lenni és szabad. Bele örülök, nem akarok rab lenni.

2021. jan. 22. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom, ez nem kívánságműsor. Dolgozni fogsz életed végéig.
2021. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy van!
2021. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A gazdagság nem feltétlenül okoz örömöt. A hétköznapokban is meg kell találni azt, amitől jól érzed magad.
2021. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul tudod. Ha gazdag vagy, attól még nem vagy se szabad, se boldog. Ahhoz nem anyagi javak kellenek.
2021. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fsms ***** válasza:
44%
Szállj be a NER be ott adnak pénzt munka nélkül is.
2021. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ilyesmin agyalok én is. Jobb lenne eltünni... Csak úgy köddé válni
2021. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Van ilyen lehetőség, de rossz hírem van: nagyon meg kell dolgozni érte!


Én ezen vagyok: hat éve otthagytam a munkahelyeket örökre, és azóta átéltem nagyon jó és nagyon rossz periódusokat vállalkozóként. De már egy ideje végre elindultam felfelé.


A folyamatos fejlődés a kulcs, mind szakmailag, mind gondolkodásban és mentalitásban.

2021. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha már vállakozás...

Ebben a virusos helyzetben miért a kormánytól várnak segitséget? Azon belül az adófizetők pénzéből...

2021. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Azok az iparágakban működő vállalkozások, amelyek azért kerültek bajba, mert a kormány beszüntettette a tevékenységüket, valahol joggal várják el, hogy emiatt ne menjenek tönkre.

2021. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 eakos1 ***** válasza:

Az elme játékával azért vigyázz mert nagy játékos. Nézd meg a legtöbb kőgazdag sztár is alkoholista vagy drogos lett pedig mindenük meg volt.

A korlátlan pénzmennyiség az elején nagyon jónak tűnik de egy idő után beleunnak és jön a pia és drog. A feleségem főnöke egy kőgazdag angol volt akinek soha az életben nem kellett volna már dolgoznia de 5-6 év utazgatás a világban és semmitevés után ő is és a felesége is elment dolgozni mert unták magukat. Már az volt a hobbislja, hogy minden évben újracsináltatta a konyháját pár milláért.

2021. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!