Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vakcinaigazolvány felmentést...

A vakcinaigazolvány felmentést adhat a korlátozások alól. Aki nem oltat az meddig fogja viselni ennek a következményeit?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se merem és míg nem muszáj nem is fogom.Ismeretlen löttyöt belém ne nyomjanak
2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. De mi van ha használna?? Olyan bizonytalan ez az egész.
2021. jan. 22. 19:45
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy biztonságos oltás megoldás lenne.

Csak sajnos amikor virológusok, és tudósok is ellentmondásba vannak egymással, akkor persze, hogy bizonytalanok vagyunk.

A hosszútávú mellékhatások sem ismertek. Azt mondják alá kell írni egy nyilatkozatot, hogy saját felelősségre. Ha valakinél esetleg kialakul valami szövődmény, akkor majd azt mondják nem volt kötelező.

2021. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor írnám alá :D Vállalják ők a felelősséget
2021. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Nemet kell mondani az oltásra, HA nem akarod, nem szabad engedni a nyomásra. Lehet bevezetik, hogy csak azzal mehetsz ide oda igen. Lehet egy dbig így lenne de ha nem lesz fontosabb a pillanatnyi öröm a hosszútávú szabadságnál és nem engedünk, nem tehetik ezt. Vegyük már észre, hogy szórakoznak velünk, nem hogy lazulni fog a kötél hanem szorulni ha nem vesszük észre mi zajlik körülöttünk. Világ szinten át vagyunk verve és most ezt nem azért mondom mert megnéztem 1 konteos videót és felek h chipet raknak az oltassal belem és blabla. Nem, ezek pontosan azért terjedtek el, hogy ne vegyük komolyan ezt a témát és ne ássunk mélyebbre. Nagyon szépen fel van ez építve, azért nem vesszük észre. Legalábbis vettük. Voltam mindkét oldalon, voltam kovidrettegő (nem célom senkit megbantani, tényleg tudom milyen az) és voltam őrült konteo hívő. Nem osztogattam meg semmit, nem térítettem senkit, kevés emberrel beszeltem meg azokat a dolgokat de én is kezdtem látni, hogy ez se a “helyes út” hisz hiába van bennük igazság, elterjedt sok kamu is ami nevetségessé tette az egészet. Ekkor álltam meg félúton és jöttem rá, hogy tulajdonképpen egyik sem számít. Amíg mi elvitatkozunk “ki a hülye” és “kinek van igaza” addig szép csendben alakítják át a világot, elvéve teljes szabadságunk és mi önként dalolva adjuk oda a “mi érdekünkben”. Addig sem gondolkozunk, addig sem jövünk rá, hogy nagyon keveset tudunk a világról és ez nem véletlen. Akik a hatalmon vannak pontosan tudjak mi emberek együtt mikre vagyunk képesek. Ok ezt nem akarjak, nem lenne már hatalmuk felettünk. Ezért vagyunk ennyire megosztva. És mi vakon bele sétálunk a felállított csapdakba.

De nem félelmet szeretnek kelteni, ellenkezőleg. Ha megértjük, hogy a gondolataink , leginkább a hozza tartozó erzeseink energia hullámot generálnak, ami hatással van mind az egyénre, mind a kollektívra, sok mindent meg tudnánk változtatni. Mi emberek teremtjuk a kulvilágot, de a sok ránk vetített félelem (horror filmek, háborúk, terrorizmus stb stb) miatt van ez a káosz. Ha mind egységesen a szeretet frekvenciajara, a tiszta energiára fokuszalnank, hamar véget vehetnénk a káosznak. Remelem hamarabb felfogjuk ezt, minthogy késő legyen.

2021. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az is eszembe jutott, hogy eddig az idős itthonokban mindig Covidba haltak bele. Nem abba, hogy öregek és van jó pár eggyenként is súlyos betegségük. Az oltás után mit fognak mondani? Mindenki él és virul?
2021. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Max külföldre utazáshoz meg nagyobb rendezvényekhez kellhet majd.
2021. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
2021. jan. 22. 21:53
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Siralmas. Szóval napközben elmegyek dolgozni. Este 8 ra hazamegyek, mert megfetőzöm a pasztik kártyásokat.
2021. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!