Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy beszóltak ismeretlenek nektek és lett belőle balhé?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori vagy ritka nálatok, hogy tök ismeretlen emberek utcán, közterületen, tömegközlekedésen kisebb okok miatt beszólnak nektek azt tovább ragozzák? Volt, hogy balhé lett belőle? Nekem talán egyszer volt egy ami megérintett, mikor buszon ültem egyes ülésben, majd a mama banyatankkal jön mellém és a helyemet követeli, mikor a fél busz üres volt szinte, meg hiába mentem végig, ő pár megállóra ment csak és olyan hangosan lihegett direkt, hogy észrevegyem, mikor felálltam annyit mondott, hogy "szemétláda" és még egy köszönömöt se hallottam mikor átadtam neki. Én vagyok a szemétláda amiért átadtam a helyet neki, és meg merészeltem neki mondani, hogy volt még hely bőven. Azóta se merek egyesben ülni. Egyszer buszon egy srác kinyitotta az ablakot majd mögötte levő pasi becsukta hogy csattant, erre a srác úgy fejen pofozta, és majdnem verekedtek ott. Sokszor persze én vagyok a hibás nem tagadom, hogy egyáltalán szóba lendülök ezekkel, de kihozzák belőlem sajnos. De manapság sokkal higgadtabb vagyok és simán elkerülöm az ilyen alakokat szó nélkül :D. Budapest amúgy.

2021. jan. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyanyák megsavanyodva kötöszködnek akivel csak lehet :) Nekem is volt hogy kétszemélyes helyen ültem,edzőtáskám belül én kívül ültem.Felszállt egy nyanya az unokájával és leültek velem szemben.Mikor leszálltam hallottam hogy a bolond öreglány mondta az unokájának hogy a táskámnak nagyon kellett az ülőhely.Nem volt mindegy neki hol a táskám :D Ha nem lett volna ülőhely a táskám miatt akkor nyilván az ölembe veszem de volt.Ezeknek minden fáj.Máskor is volt "probléma" szintén öregasszonnyal.Azt hiszik övék a busz :D
2021. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy elmentem látogatóba egyik barátomhoz aki kisebb településen lakik és az egész főutca mentén ahol végig mentünk mindenki beszólogatott meg hangosan megjegyzéseket tett a link hajam miatt. Engem nem zavart, de a srác teljesen kicsapta magát rajta és az egyik szomszédjával össze is veszett a beszólása miatt. Elég röhelyes, ugyanakkor kedves volt tőle, bár teljesen feleslegesen háborgott, engem nem zavart a dolog.
2021. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*link hajam
2021. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*pink bocsi Az autocorrect folyton átjavítja
2021. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

itt nyugodtan lehet hibázni, autocorrectezni engem nem zavar :D.

érdekes sztorik.

banyatankos mamáktól rendesen kiráz a hideg, mindig mikor buszra megyek olyan helyet keresek amit tuti nem szoktak kiszemelni, bár egyszer meglepődtem mert egy elég idősnek néző mami a busz legvégére baktatott, és fellécsőzőtt a hátsó ülésekhez ahol általában fiatalok szoktak ülni :D..érdekes volt

2021. jan. 22. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!