Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki állandóan jajgat meg nyöszörög a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nem szóbeli panaszkodásra gondolok vagy ilyesmire, hanem pl. bármikor amikor feláll vagy leül. De néha még evés közben is


Tisztára elegem van az illetőből, 50 éves de úgy viselkedik mint aki már félig halott, állandóan nyögdös mint valami reumás, be van fordulva, enni is vagy egy óra mire megeszi az ebédjét, és addig senki nem tud normálisan kaját melegíteni vagy enni, mert szétgórál mindent maga körül


Olyan mint valami rossz betegség az egész ember



2021. jan. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna.Nem tudtok vele mit csinálni.Amíg ott dolgozik ez van
2021. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
100%
Igen zavar. Próbálj vele beszélni vagy vegyél fejhallgatót.
2021. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna. Én mindig igyekszem empatikus lenni az emberekkel, sose beszélnék így senkiről a háta mögött, mert nem tudhatom, az illetőnek nincsenek-e fájdalmai, ízületi problémái vagy bármi egyéb egészségügyi problémája, vagy esetleg simán csak nehezebb időszaka az életben, ami miatt ilyen.
2021. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Utálom mikor a wcben is sóhajtoznak, mert le kell ülni vagy fel kell állni. Utálom mikor valaki állandóan ezt csinálja minden egyes mozdulatra. De hát ez van, a saját frusztrációm a saját problémám, meg kell tanulnom elfogadni az ilyet.
2021. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Te egy zéró empátiás megkeseredett morgótörpe vagy.
2021. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván igyekszik az ember empatikus lenni, de hosszú távon tényleg baromi lehangoló és zavaró tud lenni egy ilyen ember.
2021. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Behalok ezen a kérdésen XD
2021. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkabb kenyszerbeteg. Jobb, mintha krakogna, szipogna. Te meg neurotikus vagy.
2021. jan. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egesznap arról beszélek mikor lesz már péntek.

Lehet ez is zavaró akkor másoknak. 🤔😂

2021. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!