Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma volt a masodik napom a...

Ma volt a masodik napom a munkahelyen es egy olyan oktatòt kaptam aki ki vette a kezembol a munkat allandoan. Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Szval kasszaskent kezdtem a Kfc ben es a csaj nem hagyott ervenyesulni..allandoan felvette a rendelèst akkor is amikor tudtam..bele beszelt..mindent o csinalt..es ebbol csak az latszott h en ott alltam mellette nem csinaltam semmit..pedig tenyleg nagyon szeretnem megtanulni.de nem hagyja.es hiaba megyek at egy masik palyara nekem nem azt kell megtanulnom.es allok ott mint egy z es a menedzernek meg csak azt latja h nem csinalok semmit.tudnatok tanacsot adni.?mar nem birtam es mondtam neki ha nem akar tanitani akkor szoljon h tegyenek at mashoz.jaj nem nem hat persze h nem.
2017. okt. 27. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg ártatlanként szinte kizárólag magadra tekintve hű de nagy aggodalmakkal kezeled a helyzetet, addig ez nem fog magától megoldódni és ne a kötelező vagy rendszeres számonkérės legyen az ameddig ezt a helyzetet halogatod.
2017. okt. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szólj a managernek! De hamar! Egyébként tipikus, hogy az új embert ki akarja csinálni sunyi módon a régi, aki oktatásra van kijelölve, mert konkurenciát lát benne.Lehet pont a helyére jöttél, őt meg kirúgják stb.. (no meg egy fillért nem kap a többlet melóért vagyis a tanításért,de lecseszik ha nincs meg a kvóta, és azon vezeti le a haragját akit be kéne tanítani)


Mondjuk a fejétől bűzlik a hal szóval a managertől se biztos hogy várhatsz védelmet ,de hátha..

2017. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy így nem fogod megtanulni, hagyjon érvényesülni. Ha baja van, mondja hogy mit csinálj, de csináld Te. Ha ettől sem megy akkor főnöknek szólni hogy nem engednek gyakorolni.
2017. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!