Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztek ti feszültséget az...

Éreztek ti feszültséget az idősek és fiatalok között Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mintha egyik tábor sem kedvelné a másikat. Politikailag meg szerintem végképp nem.

2021. jan. 22. 20:43
1 2
 1/14 Fsms ***** válasza:
37%
Nem, nincs ilyen tapasztalatom.
2021. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
A rendes fiatal megadja a kellő tiszteletet. Nincs feszkó. Kivéve ha a nyugdíj drogra kell. Muhahahahaa
2021. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Normális emberek nem viselkednek úgy egymással ahogy a méfia szeretné. Ismerek több idős embert akikhez még ma is járnak fiatalok bevásárolni, kertet rendbe tenni. Pénzt nem kérnek érte de a nénike mindig süt nekik valami finom sütit. Vannak rendes fiatalok, és rendes idősek is.
2021. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Bocsánat, a rendes fiatal miert is segit? Mert az idos neninek se kutyaja se macskaja. Halalakor hatha lesz egy kis orokseg, amivel kicsit elorebb lesz az a csok-hiteles fiatal.


Vigyazni kell, mert zsivanyak az oregek. Tobb segito vasat tarttanak a tuzbeb. Aztan vegul nincs love csak az elkurt ido

2021. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Próbálják szítani. Itt is.

De nekem nincsenek rossz tapasztalataim.

Nem az életkoron múlik, hogy kivel hogy jövök ki.

2021. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Max akkor lehet feszültség, ha a családban a fiatalnak kötelezően kell látogatnia a félhülye nagyszülőt, a lépcsőházban házban lakik valami eszetlen hülyegyerek.


Kb ennyit tudok elképzelni.


Engem soha nem utált egy random néni vagy bácsi és én se kezdtem el a buszmegállóban fujjogni senkire.


Mire gondolsz, ki mikor és milyen szituációban nem fogadja el egymást?

Tényleg társasházon es családon kívül nem tudom hol utálkozhatnak.

2021. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Néhány esetben eléggé elfogadhatatlan módon viselkedtek velem. Nem,nem bántottam egyiket sem. Na de nagyon sok idős ember van,akivel el lehet beszélgetni,illetve ha pl vagy valahol,segítséget kell kérned,vagy ők kérnek segítséget,akkor a legtöbbjükkel az a tapasztalatom,hogy ahogy hozzájuk állok,úgy állnak hozzám ők is. Sok pozitív tapasztalatom van. Tehát lényegében arról is el tudtunk beszélgetni,hogy milyen a mai helyzet,milyenek a mai fiatalok,és egyetérteni dolgokban. Ehhez nem kell más,csak tiszta gondolkodás,meg empátia.
2021. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

ezek az emberek nem azért viselkedtek veled úgy ahogy mert ők idősek, te meg fiatal vagy, hanem azért mert ilyen személyiségek és te is empátiával álltál hozzájuk.

Ez inkább intelligencia kérdése, mint kor

2021. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, nincs itt idősfiatal ellentét. Hülyék vannak kortól, nemtől, politikai hovatartozástól függetlenül.
2021. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Amíg csak elmegyünk egymás mellett, nincs gond.
2021. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!