Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik női frizura...

Szerintetek melyik női frizura a legnőiesebb? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindig hosszú hajam volt/van, ami nem mondom, hogy nem szép, de már olyan unalmas, semmilyen.

Szinte mindenhol azt hallottam/olvastam, hogy a hosszú haj a nők védjegye, legnőisebb.

Viszont egyre több rövidebb frizurát látok, ami az én szememben sokkal szebb és stilusosabb, mint a hosszú ami csak úgy lóg és lapul, kócolódik.

Azt hiszem lefogom vágatni a derèkig èrő hajam, de picit azért sajnálom is.

Ilyesmire gondoltam, itt van előtte-utana kép is.

[link]


[link]


[link]


2021. jan. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
A frizurákat tudni kell viselni is. Szóval ha a viselője nem nőies akkor tökmindegy, nem csak a hajától lesz az. Amúgy a képen mindegyik nőies nő (nem frizura).
2021. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ezek is hosszú hajak. A rövid az a 2 centis, nem az 50 helyett 45.
2021. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ezek közül egyik sem. Szerintem az a szép, ha egy hosszabb haj nem csak rálóg az ember fejére, mint manapság sokaknak, mégis hosszú. Az oroszlános frizurák talán a legszebbek.


[link]

2021. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3. Igen, az úgy nagyon szép...csak nagyon sok időt felvesz míg minden nap beállítod szèpen. Pláne akinek egyenes, lelapuló haja van, mint nekem, max 1 órát tartja és aztán szög egyenes. Rengeteget idegelek miatta.

2021. jan. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!