Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hosszú hajú férfiak mélyebb...

A hosszú hajú férfiak mélyebb érzelműek?

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre a környezetemben. Azok a férfiak, akik mondjuk nem rockerek, és nem divatból teszik, mégis hosszú hajat növesztenek, valahogy szinte mind elvont, mély személyiségek. Egyrészt, mert szembe mennek az alap trenddel, hogy "nő hosszú, férfi rövid haj", ez már sugallja hogy nem érdekli őket a társadalmi elvárás, saját világképük van. Valamint a ragaszkodást is ki lehet olvasni, hogy valaki ragaszkodik a hajához, mint más a testrészeihez. A haj természetes, ősi, és levágni olyan, mintha a természetbe tarolnánk bele. Én kimondva, kimondatlanul ezt olvasom ki a hosszú hajú férfiakból. Kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről? Cáfoljátok, vagy alátámasztjátok ezt a meglátást?

2020. szept. 21. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyen összefüggést, pedig sok hosszú hajú férfit ismerek.
2020. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ők se nem rockerek, se nem divatemberek? Pl aki szamurájos kontyot csinál az egyértelműen divatból növesztette meg.
2020. szept. 21. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Én sem vettem semmi ilyet észre, szerintem nincs összefüggésben, csak ízlés dolga.
2020. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre én is ezt gondolom, de nem feltétlenül igaz. Nekem szimpik a hosszú hajú srácok 🙂
2020. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, csak annyi, hogy hosszabb a hajuk.
2020. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen, hisz köztudott, hogy a hajban vannak az érzelmek.
2020. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan hosszú hajú férfit, aki érzéketlen, befásult, idealista és istenkomplexusos, nulla szociális érzékenységgel...szóval nem.

Ja, és ő sem rokker.

2020. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, ez esetben lehet simán igaz is. Mély érzelmű, erre utal a szociális érzéketlensége, mert ő valószínűleg belül éli ki magát. A magányos, szochiophobiás emberek legtöbbször mély lelki gondokkal küzdenek. Vagy simán olyan tágas az elméje, hogy nincs szüksége barátokra, egyedül is képes a saját gondolataival ellenni. Attól még hogy ez az ismerősöd nem szimpatikus, belül még lehet érzelmes, de ezt csak a magányában teljesedik ki. Hogy valaki mély, nem minden esetben pozitívum. A sok esetben például a sorozatgyilkosok is baromi mély érzelműek. Attól, hogy sötét egy érzelem, még lehet a maga módján mély.
2020. szept. 21. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vajon akkor alakulnak ki a mély érzelmek, amikor valaki megnöveszti a haját? Aztán ha gondol egyet, és kopaszra borotválja a fejét, akkor hipp-hopp, el is tűnnek? Nem hinném...
2020. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!