Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok szimpatikus az...

Nem vagyok szimpatikus az embereknek. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem járok sehová, inkább kutyát sétáltatni szoktam, időnként elmegyek a kutyafuttatóba, és amíg játszik az én ebem a másikakkal, hogy ne csak csöndben vigyorogjak a többi gazdival, általában (nem mindig ugyanazt) megkérdezem, hogy mennyi idős a kutyája, és várom, hogy meséljen róla valamit. Legtöbbször csak mondanak egy számot, és elfordulnak. Semmi érdeklődés, még a kutyájáról sem mesél semmit, inkább csöndben ücsörög.


Volt, hogy többen voltak a futtatóban, mikor megérkeztem, akkor pedig be nem állt a szájuk, ott vihorásztak meg sztorizgattak.


Interneten is régóta próbálkozom. Két véglet van a profilomat illetően.

Nincs kép ---> fake vagyok ---> rossz ember vagyok ---> el kell engem kerülni.


Van kép ---> nem vagyok szimpatikus ---> rossz ember vagyok ---> el kell engem kerülni.


Mondták már nekem írásban is, hogy fura vagyok, és élőben is egyaránt. Nem vagyok az a nagyon mosolygós típus, de egyáltalán nem vagyok komor. Ha valamikor hozzám szólnak a szüleim, vagy valamelyik rokon, és valami jó dolgot mondanak, vagy csak pár szót váltunk, mosolygok. Nem vagyok besavanyodott és pesszimista sem. Nem tudom miért kerülnek.


2021. jan. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt ennyibol nem lehet megmondani, mi ennek a miertje. Hany eves vagy, barataid azert vannak?
2021. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szituaciok eloztek meg, amikorbazt mondtak fura vagy?
2021. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. Egy barátom sincs, még ismerőseim sincsenek, max látásból ismerek fel valakit, ha pl az utcán már elment mellettem párszor az elmúlt időszakban.


Tulajdonképpen semmi említésre méltó nem történt. Ráírtam néhány emberre egy ismerkedős (nem kimondott társkereső) oldalon, és kapásból furának tituláltak, pedig csak iránta / irántuk érdeklődtem, így próbáltam beszélgetést kezdeményezni. De sosem jön össze.

2021. jan. 23. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát abból lehetne kiindulni, hogy először megtudod mi az oka annak, hogy nem vagy szimpi. Próbáld meg nekünk elmesélni, vagy esetleg kérdezz meg egy közeli ismerőst. Gondold végig ezeket a szituációkat, a reakcióidat, milyen hangon szólalsz meg, mennyire vagy laza, milyen a kisugarzásod, stb.
2021. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!