Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tegyek túl azon hogy...

Hogy tegyek túl azon hogy senki sem tökéletes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy mindenki az csak én nem

2021. jan. 23. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok :)


Ahogy senki másvsem. Neked is vannak jó és rossz tulajdonságaid, ahogy mindenkinek. Csak az emberek általában próbálják a legjobb oldalukat mutatni mások felé, míg te ismered magad és így úgy tűnik számodra, hogy bennükk kevesebb a rossz mint benned. De magadban is koncentráj inkább a pozitívumokra, a negatívumokat meg amit tudsz fejlessz magadon.

2021. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez az érem egyik oldala. A másik oldala meg az, hogy pl. a nők a tökéletest keresik és végül egyedül maradnak. A tökéletes sajnos rosszul definiálható, mert az élet előre haladtával és a tapasztalatok sokasodásával egyszer csak rá kell jönni, hogy törekedni lehet az egyre jobb elérésére, de az mindig kicsit más, mint azt korábban gondoltuk. Így aztán a legjobb, ha maradunk az elfogadhatónál, akinek azért vannak gyenge pontjai is. Ahogy Ilonka néniék mondták: jó helyzetnél nincs jobb helyzet.
2021. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!