Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak legalább...

Miért nem tudnak legalább karácsonykor megbocsátani az emberek egymásnak? Elengedni minden sérelmet, főleg ha őszintén szól a másiktól. Főleg ha senki sem tökéletes?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok és nem tudom helyrehozni...egy pár hónapos kapcsolat szakítással végződött ...mert olyat mondtam amit később megbántam ...a családról és a környezetről...tudni kell nagyon szeretem a családot és mindenképpen kifejeztem előtte is és akkor is mikor megtörtént a baj...ő egy felindulásból elmondta otthon és mindenki gyűlöl,hallani sem akarnak rólam..amit megértek..minden tőlem telhetőt megpróbáltam annak érdekében hogy rendezzem ezt egyenként mindenkivel ...még vele is...beletiportam a leggyengébb pontjukba úgy hogy nem is gondoltam komolyan!Helyrehozhatatlannak érzem ..most próbálok időt adni nekik ..de a volt párom már szakított velem..mert nem egy világ vagyunk szerinte (nem anyagilag)és mert neki a család a legfontosabb...Most mindenki ellenem van..nem értem miért akarta hogy megtudják végül is mindent elmond otthon...Hogy hozhatnám rendben? ki tud segíteni?Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 22. 13:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell olyan szekérre kapaszkodni, amiről lelöknek.

Max várj még, talán az idő múlásával enyhülnek. Ez nem karácsony dolga. A karácsony a szeretteinkről szól, nem a konfliktusok megoldásáról.

2013. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
54%

Edd meg a szart, amit kevertél.

És megsúgom, azért nem, mert ez "csak" egy nap, amit jószerivel azért ünneplünk, mert van kaja, nem kell dolgozni és ajándékot kapnak a kölykök. DE nem oszt, nem szoroz. Attól még ugyanolyan mocsok ember leszel, és ezen nem segít, ha egy-két napig bájmosolyognak rád é teszik az agyukat.


Különben is... miért érdemelnéd meg?

2013. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%

:D Segíteni? azt mi mit tudunk tenni...

Várj,addig míg nem keresnek..bár ha szart kevertél,akkor szerintem ne várj csodát.Ám ja,edd meg amit főztél magadnak,rágd meg.

2013. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

kedves második!

semmit nem tudsz rólam,nem ismersz,nem tudom milyen jogon bántasz meg valakit ,aki leírta a problémáját!Nem tudom ,te is biztos egy tökéletes ember lehetsz ha,karácsonykor ez jut eszedbe ezek után erről a kérdésről!Kívánom neked se legyen bocsánat az életedbe...a keserűségedet,csalódottságodat meg tartsd meg magadnak!!Segítséget kértem nem kioktatást!Boldog Karácsonyt!!

2013. dec. 22. 14:06
 5/46 A kérdező kommentje:
nem szar kevertem...csak elmondtam mait érzek,nem kellenek a trollok! Tudom mit követtem el bőven van önharag és kritikám!Aki nem tud jobb tanácsot adni mint hogy egyem meg! az ne is írjon ide semmit!!Nem ítéletet kértem! és nem úgy kell neki hozzáállást!!Ennyit a lelkivilágotokról!!
2013. dec. 22. 14:08
 6/46 anonim ***** válasza:
65%
Te csináltad a fesztivált,most karácsonykor min változtat azon,hogy elmondtad őket mindennek.most meg jössz ide sírni...ha szóba sem álnnak veled,majd gondolod karácsonykor indiántáncal fogadnak?csinálj,amit akarsz...
2013. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
köszi a semmi tanácsot!!Neked is volt értelme ide jönni!!! Ha nem tudsz olvasni akkor tanulj meg ...mert azt nagyon megtanultad hogy ossz ki másokat ismeretlenül!!Gratulálok!! Mehetsz a többi trollokhoz sorba állni!!
2013. dec. 22. 14:16
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Nyughass, pitbullpandúr. Akkor és olyan véleményt írok, amikor és amilyet akarok. Nem tetszik? Ne tegyél fel magasröptű és mélyenszántó kérdéseket; ha pedig nem állhatod a kritikát, hagyd el az oldalt. Nem neked való.


Reagálva az előbb leírtakra pedig, Nem, tényleg nem ismerlek, és nem is akarlak; elég, ha elolvasom, mekkora paraszt vagy.

A karácsony pedig, mint ahogy már említették, nem a megbocsájtás ünnepe. Ostoba voltál, idd meg a levét.

2013. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Hiába is vádaskodsz, megérdemled hogy a többiek pálcát törjenek feletted. Te valami annyira mocskos dolgot tettél hogy még egy ilyen anonim oldalon-névtelenül sem mered leírni. Még csak nagy vonalakban sem. A karácsony nem a megbocsátásról szól...majd ha megint csinálsz egy hülyeséget, akkor kivárod a karácsonyt?
2013. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem trollkodás igazuk van, ha kicsit nyersen is fejezték ki magukat, nehogy te legyél már felháborodva, nem tudom mit vártál mikor feltetted a kérdést, meleg hógolyót?
2013. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!