Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy egyre...

Csak én érzem úgy, hogy egyre inkább tágulnak a korosztályok?

Figyelt kérdés

Pl. régebben már 20 éves koruktól az emberek mind bőven dolgoztak, családot alapítottak minél hamarabb.


Amikor dolgoztam oviban, 5-6 éves gyerekekkel már olyan dolgokról tudtam beszélgetni, mint 10-15 évvel ezelőtt a 11-12 éves gyerekekkel.


Manapság a "tinikor" kitolódik 18-20-ról a legtöbb embernél akár 25-26-27 éves koráig is. Maga az önálló, nagybetűs élet pedig sok embernél 29-30 éves korától kezdődik.


Régebben a 30-as korosztály sokkal "komolyabb" volt, manapság kb. a régi 20-as korosztály életmódját élik.


Régen egy 55-60 éves emberre azt mondták, hogy nyugdíjas, öregember stb. Manapság még bőven 65-70 évesen is olyan életmódot folytatnak, mint az 55 év körüliek.



Csak azért érzem így, mert közben én is növök felfelé, vagy más is így látja ezt az egészet?


2021. jan. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovabb is elunk a tarsadalom is valtozik, nincs ezen mit csodalkozni.
2021. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megváltozott a világ ez már így van
2021. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem már ezt.
2021. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!