Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy tapasztalja, hogy...

Más is úgy tapasztalja, hogy a kényszeres posztolgatók nagy része az idősebb korosztályhoz tartozik?

Figyelt kérdés
A fiatalokat szokták kárhoztatni, hogy a neten élik az életüket, meg nincs igazi gyerekkoruk, stb. Ehhez képest az én közösségi oldalas ismerőseim közt szinte az összes óránként posztolgató, minden hülyeséget megosztó emberke 50 feletti, sőt, egy csomó nyugdíjas, miközben a fiatalok alig-alig posztolnak. Másnál is így van?

2020. okt. 30. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Muteromtól ráz a hideg néha, olyam hülyeséget tud, olyan hülye megfogalmazásban posztolni, hogy égnek áll a hajam, meg a barátnői is... Néha mondom neki, hogy anya stop please.Kérlek ne tedd ezt velem. 😂
2020. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt tapasztaltam, hogy az posztolgat örökké - kortól függetlenül - aki baromira ráér.
2020. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
2. IS
2020. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt veszem észre - inkább idegenektől, mert én nem nagyon jelölgettem be az idősebb ismerőseimet.


Ha megnéz egy ember egy akármilyen hír- vagy pletykaportálon egy cikker, 90%-ban idős emberek kommentálnak alá, és a többsége elég proli módon. Megmosolyogtató, amikor egy sacc per kb. 65+-os tupírhajú, valószínűleg fiatalon sem túl szép mami mondja Liptai Claudiára, hogy "ronda tehén" :D.

2020. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!