Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáltátok volna ezt le?

Hogyan reagáltátok volna ezt le?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztunk egy távoli ismerõssel az utcán.Amikor találkoztunk a párom beugrott a szemben lévõ helyiségbe.Tehát én maradtam ott a távoli ismerõssel, és köszöntünk egymásnak de csak távolról.Amikor a párom visszajött mondja a hölgy neki, hogy jajj hadd pusziljalak már meg.Közben nézett én rám.Furának találtam, ezekszerint a férje nem látja el puszikkal:).Nem szóltam semmit sem,de legszivesebben kiosztottam volna a fejét.Nem is ismeri a páromat, 2-vagy 3._szor látták egymást, de beszélgetni sem beszélgettek egymással.Na és még ráadásul idõsebb is nálam.
2021. jan. 24. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagy észlény lehet ha most puszilkodik.Párod mondhatta volna neki hogy nem puszilkodik és kész.Kézfogást se ajánlják nemhogy a puszizkodást.Kérdésre válaszolva kicsit fura hogy neked nem akart puszikát adni😁Én mondtam volna neki hogy ebben az időszakban nem kell puszikodni és ennyi aztán mondtam volna páromnak hogy menjünk mert van még dolgunk
2021. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Vannak akik mindenkivel nagyon közvetlenek és számukra teljesen normális, hogy puszival köszönnek még a távoli ismerősöknek is. Ha ő is ilyen, akkor semmit nem gondolnék mögé, hiába tud fura lenni a szituáció.

Ha nem ilyen és csak a férjed kapott tőle túl nagy figyelmet az azért elég nevetséges, főleg így melletted. Ennek ellenére nem csináltam volna semmit, csak egy távoli ismerős értelmetlen próbálkozása, annyit nem ér. Ha ezt fokozza, mondjuk megjegyzéseket tesz, próbál flörtölni, illegeti magát stb, azt már nem hagynám szó nélkül, bár remélem ilyen szituációban nem nekem kéne leállítani, hanem a férjem megtenné magától.

2021. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet a csaj téged tesztelt hogy mit reagálsz arra, hogy előtted puszilgatja a pasidat. Mert ha ezt megteheti akkor kb bármit megtehet. Remélem rendessen kiosztottad...
2021. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Meg akart titeket fertőzni, mert tudja hogy nem érez szagokat és akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is.
2021. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4


Nem osztottam ki,sajnos nekem olyan természtem van, hogyha valamit furcsának találok lefagyok a meglepetéstõl.Viszont a férjemnek mondtam,ha azt mondja ugorj a kutba akkor megteszed?A férjem is ludas,de szerintem õ is zavarában meglepõdõtt mire észbekapott.

Sajnos vannak emberek akik keresik a problémát a kapcsolatokban.

2021. jan. 24. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Nyakoncsaptam volna mindkettőt,a nő cuccait odaadtam volna neki kézbe,és páros lábbal rúgtam volna ki az ajtómon,ha megpuszilta volna. Lepontózó squadnak : A kérdés az volt,hogy hogy reagálnátok le,nem az,hogy mi lett volna a helyes reakció,az enyém ez lett volna. De nyugodtan nyomjátok csak :D
2021. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!