Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy Jehova tanúi kérdésekkel zaklattak az utcán? Esetleg felmentek a lakásotokra, és ott próbálkoztak? Hogyan reagáltátok le?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Volt hozzájuk szerencsém párszor. Az utcán mondtam, hogy viszlát és elsétáltam, a lakásunknál pedig mondtam, hogy viszlát és rájuk csuktam az ajtót.


Egyik ismerősöm jehova tanúi, kedvenc elfoglaltsága volt tini korunkban, hogy a kocsmában részegen sörrel a kezében oktatott minket a bibliáról meg arról, hogy mit szabad mit nem. Én meg mint részeg ateista erről hétvégente órákat vitatkoztam vele. Az első megoldások hasznosabbak.

2019. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A lakásomnál sokszor. Elég nehéz volt őket lerázni, mert a lábukat betették az ajtóba. Amióta családi házban lakók, azóta otthagyom őket.
2019. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A moc skos kurv a annyuk at
2019. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Elég nehéz volt őket lerázni, mert a lábukat betették az ajtóba."


igen? akkora pofont lekavartam volna..

Nekem is kopogtattak, megkérdezték hogy hiszek e istenben, rávágtam hogy "nem, cső" és becsuktam az ajtót.

2019. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer becsengetett egy nő egy kislánnyal, szerencsémre a biztonsági rács megoldás volt a problémára és nem tették be a lábukat. :D Természetesen én is elküldtem, az utcán meg rájuk se nézek.. Nagyon idegesítőek.
2019. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
fúú, beengedtem őket, mert két csinos nő volt, hajnalig szexeltünk, vagy hatszor élveztettek el. Isteni volt. Utólag persze ez böszmeség volt, több szempontból is.
2019. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
:) :P irigykedtünk?
2019. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem mindig békén szoktak hagyni.
2019. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt, persze. :D


Amikor az egyik elkezdte a térítést, akkor udvariasan bár, de határozottan közöltem vele, hogy zsidó vagyok.

Volt néhány másodpercnyi zavar, aztán mosolyogva elköszöntem. :D

2019. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 acelsziv ***** válasza:
60%
mi az, hogy beteszi a lábát az ajtóba? Innentől erőszakos behatolási kísérlet. Alap a gyomron rúgás.
2019. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!