Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kikerülni?

Hogyan lehet kikerülni?

Figyelt kérdés

Osztálytársakról van szó, az a kérdésem van, hogy rendszeresen előfordul, hogy irigykednek mert jobban nézek ki mint ők. Megjegyzések, poénok, stb.

Eddig úgy tűrtem, de gondolkodom, hogy az arcukba fogom nyomni azt, hogy ők hogy néznek ki, és, hogy nem kell irigykedni.

Mit tennétek?



2021. jan. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan osztálytársam, aki meg volt győződve arról, hogy azért utáljuk, mert olyan jóóól néz ki.
2021. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha jobban kinezel ... ki is eshetsz! :) Nincs az ablakon egy felirat (?) "kihajolni veszelyes!" :D
2021. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember magarol sokat kepzel, azt bekepzeltsegnek hivjak!
2021. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Félre érted. Szerintem a hozzáállásod miatt ilyenek.

Vagy méginkább csak sima poénok, fölse vedd.

2021. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nézek ki valahogy, és tényleg nem csak sokat képzelek magamról? Csak az az egyetlen lehetőség, hogy beképzelem magamról az egészet?
2021. jan. 26. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.


De itt azzal van a gond, hogy az osztálytársaid poénkodását magadra veszed. Az megint gond, hogy azt hiszed, hogy a kinézeted miatt csinálják. Nem amiatt. Hanem a hozzáállásod miatt. Kezeld kicsit lazábban a helyzetet, poénkodj te is.

Azt meg nem lehet elkerülni, hogy ne mondjanak rád poént, a viccelődésen nem kell megsértődni.

2021. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!