Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kikerülni ebből...

Hogyan tudnék kikerülni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ezt nem csinálhatom tovább de nagyon vagyok keseredve.

Vannak céljaim azonban nehezemre esik minden egyes nap tenni értük és nem is teszel.

Évek óta szeretnék lefogyni, ez helyrehozná az önbecsülésem de évek óta stagnálok.

A tanulással ugyan ez a helyzet. Azt hiszem belemerültem az önsajnálatba.


18N


2020. ápr. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak magadtól várhatod a változást. Más hiába akarja helyetted, ha te pedig nem.

Neked kell összeszedned magad, és igenis végigondolni, hogy az életednek, a létezésednek célja van. Én kicsivel idősebb vagyok tőled, és tudom nagyon jól miről beszélsz. De muszáj megeröltetned magad. Állíts fel célokat magad elé, és milyen jó érzés lesz, ha sikerül elérni és megvalósítani azokat. Ilyen például, hogy leadsz pár kilót. Azzal, hogy belemerülsz a negativitásba és önmagad sajnáltatásába jobb lesz? Kétlem! De ha összeszeded magad még jól is elsülhet! :)

2020. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tűzz ki rövid távú célokat is,amik közelebb visznek a távlati célokhoz.Pl.Naponta megtanulok 5 új szót idegennyelven.vagy le akarok fogyni.Ok,mától mindennap tekerek 5 percet a szobabiciklin.

Ha csak a végeredményre koncentrálsz,ami valahol a látóhatár peremén van,akkor hajlamosabb leszel feladni.

2020. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!