Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják beképzeltnek a...

Miért tartják beképzeltnek a legtöbb orvosis lányt vagy azokat akik már végeztek? Valóban sok a beképzelt női orvos?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem csak a női orvosokat.

Úgy alapból elég istenkomplexusos a többség.

Nekem van orvos rokonom, mesélt érdekes dolgokat. Kb. belenevelik őket ebbe az attitűdbe, úgy hogy szinte észre sem veszik. Olyan ez, mint, hogy a jogászok, ügyvédek nagy része is egy arrogáns f/sz lesz mire kikerül a munkaerőpiacra.

2021. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Biztos van beképzelt csaj orvosin is, mint mindenhol, de önmagában nem ettől lesz valaki beképzelt :D

Más kérdés, hogy a mai társadalom mit tart beképzeltnek egy nőnél, mert szerintem sok esetben a beképzelt nő igazából csak nem egy megalkuvó, mimóza kislány, aki mindenre bólogat. Aztán ez férfinál erény, nőnél meg gáz.

Nekem sok orvos ismerősöm van, közöttük nők is, nem tapasztaltam azt, hogy náluk nagyobb arányban lenne beképzelt nő, mint bárhol máshol.

2021. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert Istennek gondolják magukat, csakúgy, mint évek óta a számtechguruk.
2021. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
#13 Úgy is mondhatnánk, hogy az átlag annyira ostoba, hogy még a saját szervezetéhez sem ért és egy nyomtatót sem képes telepíteni, ez meg nem azoknak a szégyene, akik talpraesettek, uram bocsá' még ki is képezték magukat frankón az adott dologból, hogy ne csak ilyen fájdalmasan alap dolgokhoz értsenek, amihez ennek ellenére sokan segghülyék. Azért az ember ezt valahol elvárná, hogy legalább józan paraszti ésszel képesek legyenek rá. Vagy legalább ne állítsanak holtbiztosan hülyeségeket...
2021. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Van köztük néhány de abszolut nem mind.
2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvosként az a véleményem, hogy a medikák (lány orvostanhallgató) 90 százalékának iszonyatosan nagy az arca. Aztán ez általában pár év betegellátás meg néhány elszúrt eset után elmúlik.
2021. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!