Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérvényezhetem akár SZTK-ban,...

Kérvényezhetem akár SZTK-ban, hogy engem férfi orvos, és a páromat női orvos vizsgálja ki?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászatról van szó, teljes kivizsgálást szeretnénk, úgy sejtjük, hogy van valami aprócska gombánk ott lent, vagy valami ilyesmi. Ragaszkodunk hozzá hogy lány lányt, és fiú fiút vizsgáljon. Illetve a legjobb az lenne, ha elmehetnénk egy helyre, ahol külön külön megvizsgálnak minket, és ott helyben a két orvos megmondja, hogy mi lenne a teendő.
2015. szept. 9. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott nemigen, de magán orvost kereshettek nem szerint is.
2015. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az mennyibe kerülhet, h megvizsgál? Tudsz egy helyet, ahova mindketten elmehetünk, és a két orvos akik megvizsgáltak minket, egymás vizsgálata alapján dolgozik, és nem külön-külön? Mindenképp elszeretnénk kerülni a ping-pong effektust.
2015. szept. 9. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajna ilyet nem tudok., de keresgéljetek a neten. Magán orvosoknál lehet 5-10ezer egy vizsgálat.
2015. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőknek nemi szrvi gombával nem bőrgyógyászatra, hanem nőgyógyászhoz kell menni.
2015. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
88%

Az orvos mikor ott van fehér köpenyben és vizsgál nem azzal foglalkozik hogy most te férfi vagy vagy nő. Legfeljebb a mintavétel technika részei különböznek. Ez szerintem résztekről álszemérem amin gyorsan túl kell lépnetek.

Képzeld el ha a kórházban a nagyvizitnél az osztályvezető főorvos férfi és csak a férfi kórtermekbe vizitelne.

2015. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesz legalább 1 okoskodó ember, aki megmondja a frankót. Te nem vagy féltékeny, mi igen. Mi konzervatívabbak vagyunk nálad, ennyi.
2015. szept. 9. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem konzervatívság, 500 évvel ezelőtt csak férfi orvosok voltak, ők vizsgálták a nőket is. A cukrász sem kóstolgat, ahogy mondják; nőgyógyásznak, urológusnak, stb. az 1500. nemiszerv csak "munkadarab". Ha meg ettől ennyire féltékenyek(!) vagytok, akkor bizalmi probléma van a kapcsolatotokban.
2015. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
SZTK-ban is kérvényezheted és hivatkozz a sarija törvényeire.
2015. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bizalmatlanság minden kapcsolatban van, ahol a felek igazán szeretik egymást, mert a szerelem félelmet, és a félelem bizalmatlanságot gerjeszt. De nem erről van szó. Pusztán csak idegesítene minket, akár orvosok, akár nem.
2015. szept. 9. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Akkor magatokra vessetek. Kereshettek magánorvost, de nulla az esély arra, hogy találtok két olyat, aki bele fog dumálni a másik munkájába.

Egyébként is, párodnak nem bőrgyógyászhoz kell mennie, hanem nőgyógyászhoz. Aki fel fog írni gyógyszert neked is, ha megkéri párod. Hű, de nagy dolog...

Mi lesz veletek, ha ügyeletben kell szülnie? Jézusom, ez beteges.

2015. szept. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!