Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan gazdag ember, aki...

Van olyan gazdag ember, aki szerint rossz az élet?

Figyelt kérdés
Ismersz olyan gazdag embert, akinek komoly gondjai voltak? Ha igen, mi volt a baja?(Komolyan érdekelne, légyszi ne vicceljétek el, tudom nagyon el lehet viccelni a kérdést.)

2021. jan. 26. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egészségügyi problémát ismerek, rengeteg gerincműtét tele fémekkel.

7-es voltam

2021. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sógoromék kőgazdagok, mégis mindig elégedetlenek, panaszkodnak, nem tűnnek boldognak. Mostanában pl azért mert a covid miatt nem utazgathatnak bármikor, bárhová. A gyerekeiktől is állandóan ki vannak borulva, hiába hétköznap bölcsiben, oviban vannak, hétvégén meg megy hozzájuk a dadus, de még így sem bírják elviselni őket. A gazdagok élete sem csupa móka-kacagás 😅. "mindenki nyomorog a maga szintjén"
2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Erre mondta egy mentorom, hogy aki arra vár, hogy majd boldog lesz, ha ez meg az teljesül az életében, de közben folyamatosan arra tréningezi az elméjét, hogy most boldogtalan, annak kialakul egy rossz szokása, amit nagyon nehéz lesz később felülírni.

Akkor is, ha már teljesült az a "valami". Talál valami újat, amin kiakadhat.

2021. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!