Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az ha valakivel...

Mit jelent az ha valakivel online beszélgetek és valamelyik mondat-mondatok végre több pontot rak...?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azt jelenti, hogy nem feltétlen fejezte be a gondolatsort, és még mondhatná tovább, de inkább nem taglalja.


Mintha valahol játszmákat indítana el... (kb így)

2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot is jelenthet.

Pl folytatná, de valami okból nem teszi ("hagyjuk, ne is menjünk inkább bele...")

Nyomatékosítani is lehet vele, két gondolat között is lehet átvezetés.

2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folytatás jele, vagy olyan gondolaté amit még lehetne folytatni, de nem érdemes, esetleg lehangolt hangulat jelzése.
2021. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Jelentheti azt is hogy rossz kedve van
2021. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Te miért raktál több pontot a mondat után... ?
2021. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Én pl. irónia, szarkazmus, gúny jelelésére is szoktam használni. Nem mintha tudnád, mik azok... Végül is te csak egy kis GYK kérdező vagy...


Hozzáteszem, jóval idősebb vagyok, minthogy az emojit feltalálták volna, és ez már azelőtt létezett.

2021. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
En pl flegamazas celjabol hasznalom😂
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezért is kérdezem,mert ezek szerint több jelentés is van,valahogyan éreztem hogy ilyen válaszok fognak születni.

Köszöntem szépen. 🙂

2021. jan. 28. 23:51
 9/9 anonim válasza:
100%
Én pl gyakran használom, teljesen automatikusan, nem nagyon tulajdonítok neki jelentést. Talán nyomatékosítás miatt, vagy hatásszünet miatt, vagy mielőtt témát váltok
2021. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!