Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék olyan jó személy...

Hogy lehetnék olyan jó személyesen is mint írásban?

Figyelt kérdés
Írásban sok csajnak bejövök, de ha személyes beszélgetésre kerül a sor, akkor túl kedves, normális szoktam lenni, semmi extra poén, semmi különleges, ami megfogná őket. Sokszor fordul elő, hogy tólag jut eszembe, hogy mit kellett volna mondani a szituációban. De amikor ott vagyok sose jut eszembe semmi jó, csak unalmas átlagos beszélgetés. Lányok meg nem vevők erre... Fejleszteni szeretném a személyes kommunikációat, de hiába gyakorlok, snem igazán sikerül fejlődést elérni. Mindig ugyanúgy a szürke egyszerű énemet tudom adni. Barátaim meg a megnyerő poénos hülyéskedős dumájukkal simán felszednek csajokat, nekem ez nem jön össze. Tovább kéne gyakorolnom, és idővel csak sikerül haladnom? vagy adjam fel, ezen nem tudok javítani?

2017. aug. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlj, meg gyúrj, és csináltass egy jó frizurát. Ennyi elég.
2017. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, ne akarj más lenni, mint aki vagy. Ne olyan csajoknak akarj bejönni, akik azt a másikat keresik benned, aki tulajdonképpen nem is te vagy, mert a sok alakoskodástól már te magad se fogod tudni, ki is vagy valójában. Egy olyan közegben, amelyik neked is szimpatikus, fel tudsz oldódni, és akkor úgyis fogod ontani a sziporkáidat a saját stílusodban.
2017. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!