Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok nyilván a...

Mennyire tartjátok nyilván a napi, heti, havi teendőket ? Szoktatok naplót, jegyzeteket írni ? Vagy utólag a fontosabb eseményeket, pl baráti találkozások, emlékek stb. felírni ? És visszaolvasni utólag, X hónap, év múlva.

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy rohadtul rendszertelenül élek, ahogy esik, úgy puffan. Nem tartom nyilván, hogy mennyi a kiadásom és bevételem, nem vezetek étkezésnaplót, filmnaplót, sorozatnaplót, edzésnaplót, könyvnaplót stb... Ilyen kesze-kusza minden. Nincs nagyon napi, heti tervem, tiszta káosz az egész...

2021. jan. 28. 21:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy amilyen eseményeket nem írtam fel magamnak utólag, nem örökítettem meg, az simán elveszett, a semmibe, tök rossz érzés.
2021. jan. 28. 21:24
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezetek én se, teljesen felesleges, észben tudom tartani a dolgokat. Ha neked memória zavaraid vannak és összefolynak a dolgok, akkor nem napló kell, hanem jó orvos :D
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határidőnaplóm, oda felírom, mikor hova megyek. De az étkezéseimről meg a sorozataimról nem írok feljegyzéseket, minek?
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2: Nem hiszem, hogy emlékeznél minden egyes emlékre, pl mi történt 5-10-12 éve, de ha minden egyes dolgot sikerül észben tartanod, akkor észkombájn vagy.
2021. jan. 28. 21:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kettes vagyok, de az edzésnapló vagy a kajanapló mégis milyen emlékeket tartalmaz 5-10-12 évvel ezelőttről?
2021. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5: Az egészséges élethez kell szerintem, hogy nyilvántartsd ezeket.
2021. jan. 28. 21:44
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem is ez a fontos, hanem hogy nincs semmi rendszer az életemben, leginkább olyan szétesett, mint az 5 napos lószar.
2021. jan. 28. 21:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki a pék faxát érdekli, hogy mit ettem 10 éve???? Nem ez az egészséges étkezés alapja, hanem, hogy tartod magad a bejáratott receptekhez.
2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok annyira elfoglalt ember, hogy életem minden percéről naplót meg határidőnaplót vezessek.


Az élet apró dolga, mint baráti találkozások, stb. ahhoz nem kell napló.


Emlékeknek pedig Google Photos alkalmazást használom. Oda mentem a fotóimat, és ott vissza tudom nézni ha akarom.


Kiadásokat felesleges napi szinte vezetni, elég a nagyobbakat írni, meg havi szinten tartok egy "kontrollt" fizetésnapon hogy állok anyagilag.

2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8: Kivetted te is a fontosat.. Jó az szerintem, ha az ember számontartja a dolgokat, hogy A-ból hogy jutott el B-be stb., miket ért el .
2021. jan. 28. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!