Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire tartjáto...

10-es skálán mennyire tartjátok magatokat toleráns embernek ? A 10 nyilván a leginkább.

Figyelt kérdés
Hogy aki más, mint ti, nem feltétlen nézitek le, illetve mennyire tudjátok tolerálni mások hülyeségeit, rosszaságait ?

2021. jan. 9. 14:14
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy öregszem egyre kevésbé, még pedig azért, mert azt gondolom, hogy az emberi hülyeségeken lehetne változtatni, csak a legtöbbje nem akar.
2021. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Hetest adtam magamnak. Egyrészről én elfogadom ha valaki meleg, transz, vegán, fekete, ázsiai stb. A társaságban mindig próbálom a józan észt sulykolni másokba, és szépen vitázni, nem pedig veszekedni. Ha egy seg*h*lye társaságban vagyok, akkor is nyugodt maradok, és ha látom, hogy nem lehet rájuk hatni, inkább csak csendesen hallgatok és bólogatok, tekintve rajtuk nem lehet segíteni.


Viszont pl a konteósok olyan szinten feldühítenek (megcsippelnek, 5G-vel aktiválnak, jönnek a gyíkemeberek, Merkel is egy gyíkember, gyerekek vérét isszák alagutakban a föld alatt, az idők kezdete előtt minden nép előtt volt a magyar, a többi belőlünk vált ki, meg egyéb faxságok), hogy ha lehetne, kérdezés nélkül kivégezném az összeset. A vénasszonyokat is.

Meg az állatkínzókat.


Szóval értelmes társaságban toleráns vagyok, éa nyitott a világ dolgaira. De ha ez átcsap összeesküvés elméletbe, rasszistáskodásba, mások kinevetésébe, meggyalázásába, már készítem is a kötelet.

2021. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent tolerálok, de vannak bizonyos nézetek és bizonyos hozzáállás, amelyekben viszont nagyon alacsony az ingerküszöböm.

Ezért összességében 8-as adtam.

2021. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

8at adtam.

Alapvetően toleráns vagyok.

De vannak "gombjaim", amiket nem szeretem ha nyomogatnak, főleg nem ha újra meg újra.

2021. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
10 mivel én irtózatosan toleráns vagyok. Nagyon, de tényleg nagyon szar időszakomnak kell legyen, amikor semmi nem jön össze, hogy kihozzanak a sodromból. Általában nem érdekel a másik, hogy mit gondol, mi baja, vagy meleg-e, mit tett ..stb. Ha nagyon szar időszakom van(ami ritka) akkor viszont mindenki kap.
2021. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feketeruhasember ***** válasza:
másodikkal értek egyet
2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!