Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok (nők?), hogy viszonyult...

Lányok (nők?), hogy viszonyultok, mit éreztek, mit gondoltok, ha két férfi szabad, vagy kötöttfogású birkózását látjátok? (Élőben, tévében, mindegy). Nyilván azokhoz nem szól a kérdés, akiket hidegen hagy, mondván semmit nem jelent nekik.

Figyelt kérdés
A többi lány véleményére azonban kíváncsi vagyok! Pusztán érdeklődés, semmi több.

2020. júl. 29. 01:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Vagy akár az edzőteremben, vagy ha a fiú bejelenti, hogy birkózásra jár, a tánc mellett ez a második hobbija, tényleg szereti ezt a sportágat.

Mi jár(hat) a fejetekben? (Már ha egyáltalán).

2020. júl. 29. 01:15
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Szeretem a test test kontak kuzdosportokat! Rajongok ertuk. Jartam hosszu evekig ilyenekre. Szepen epul az izom a foldharcos sracokon,jo rajuk nezni. :)

N

2020. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod! ;)
2020. júl. 29. 01:18
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Elég homokos sportnak tartom a birkózást, ahol egymást taperolják meg egymáson fetrengenek sőt néha már egymás pénisze is a szájukban van olyan pózokba keverednek

Szerintem elég buzás egy sport, de akinek tetszik az csinálja

2020. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha gondolnek barmit, akkor a 4-essel ertenek egyet, egyebkent nincs semmi bajom a melegekkel, de fura, hogy hetero(nak magukat vallo) ferfiak egymas izzadt testet tapicskazzak onszantukbol. De amugy meg leszarom. A kulsejuk pedig kifejezetten taszit, altalaban halal fura alakja van az izmaiknak.
2020. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2)es vagyok. A jo pasik is vonzanak az ilyen sportokban. Hetero no vagyok. Kb parancs kell egymason megadott pozban fekudni. Izgalmas es bizarr.
2020. júl. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

A birkózást én tökre elismerem, hogy nehéz és kemény sporr, de számomra is kellemetlen látvány legtöbbször.


Mivel gyakran csak egymásnak feszülnek látszólag a földön fekve, és én egyik felen sem látom, hogy milyen erőt hogyan használ fel. (Pl. Fociért sem rajongok, de ott látom, hogy melyik csapatnál a labda, és hogy törnek előre. Birkózásnál ezt már csak akkor látom, mikor eldőlt a dolog)


Úgyhogy hamár küzdősport, akkor a boksszal, kick-boksstal, karate és elnézést, de minden hasonló nemű pusztakezes küzdősportban jobban érdekelt vagyok. Ha találkoznék egy ilyen fiúval felkeltené az érdeklődésem. Nem gondolnám azt, hogy emiatt agresszívabb lenne.

2020. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Négyeske/ötöske: nem vagyok valami túlságosan biztos benne, hogy ti valóban nők/lányok lennétek!

Most az jön, hogy de, azok vagyunk, de nők így nem fogalmaznak, ahogy ti tettétek. Minimum gyanús! :)

2020. júl. 29. 13:12
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

4

Férfi vagyok és továbbra is homokos sportnak gondolom a bírkózást amikor egymás izzadtságában fetrengenek meg fogdossák egymást és egymás seggük meg péniszük időnként a szájukba kerül

Nem arról van szó, hogy gyengék lennének mert egy 100 kilós bírkózó gyorsan összecsomagol akárkit a földön de akkor is enyhén homoszexuális beütésű sport véleményem szerint

2020. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam!! :DD


Olvasd el a kiírást. Mégegyszer.

És aszerint válaszolj. Vagyis éppen, hogy pont ne válaszolj. Jól láthatóan le van írva miért. Köszönöm.

2020. júl. 29. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!