Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem lesztek képesek helytállni a jövőben?

Figyelt kérdés
21 vagyok és nemrég kezdtem el dolgozni és most szembesülök az úgymond "igazi" gondokkal, amikkel a felnőttek küzdenek. Számla befizetése, magánélet összehangolása a munkával, teljesítményszorongás a munkahelyen, a folyamatos versenyzés a cégnél, stb... Néha rámtör az érzés, hogy nekem ez nem megy, az életet egyszerűen nem nekem találták ki, semmit sem fogok tudni megvalósítani abból, amit elterveztem. Van valami tanácsotok hogyan lendülhetnék át ezen?

2021. jan. 28. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak érzem, tapasztalom. Mindenkinek halad az élete, csak én futkározom körbe körbe, mint egy farkát kergető kutya..
2021. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap.
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám, ilyen minden napom..
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis szinte minden nap gondolok erre
2021. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ez van, aztán mégis van/lesz valahogy.
2021. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül de azért kicsit pozitívabb hozzászólásokra, vagy tanácsokra számítottam.:D

És ti ilyenkor mit csináltok? Csak sodródtok az árral vagy van valami bevált módszeretek, ami segít ezek ellen a gondolatok ellen?

2021. jan. 28. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondtam, elég volt.
2021. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még csak egyetemista vagyok, de már most így érzek, az állandó teljesítményszorongás, meg hogy nem ott tartok az életben ahol kellene, nem fogok tudni helytállni. Kb mindennap őrlöm magamat ezen.

Igazából elfogadtam, hogy ezentúl mindig így lesz és épp emiatt sajnálom, hogy nem használtam ki eléggé a gondtalan éveket. Bármennyire szarul hangzik, engem az lendít át a holtponton, hogy a problémám nem egyedi, hogy körülnézek és látom, hogy a fiatalok többsége hasonló létbizonytalanságban él. Néha csak megteszek mindent, amit ki lehet hozni egy adott élethelyzetből, és reménykedek benne, hogy a tőlem telhető legjobb elég lesz. Próbálom nem hasonlítgatni magamat azokhoz, akiknek látszatra minden bejött. Ami szabadidőm van, megpróbálom önfejlesztése fordítani pl edzés, nyelvtanulás stb. Figyelem elterelésnek jó.

2021. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!