Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rossz indulatù...

Angel3000 kérdése:

Miért van ennyi rossz indulatù ember?

Figyelt kérdés

#rosszindulat #Gunyòlòdàs #Kicsùfolàs #Okoskodàs #Leocsàrolàs
2021. jan. 29. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mire gondolsz pontosan?
2021. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van itt több olyan komoly kérdés amire vàrnàk a vàlaszt, - erre nem, hogy segitenének az illetôn, inkàbb még rosszindulatù megjegyzéseket irnak rà!
2021. jan. 29. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyat szeretem, amikor sokadjára is beleesek abba a csapdába, hogy felteszek egy kérdést, aztán elkezdenek teljesen másról beszélni, meg kiforgatni, de ha leírom, hogy nem ezt kérdeztem, akkor meg már én vagyok a fasz, és továbbra sem kapok választ a kérdésre xD


Ez azért van, amiért facebookon is könnyen okoskodnak, mert virtuálisan azt hiszik az emberek, hogy bármit megengedhetnek maguknak. Ráadásul ez a felület még annyi hitelesítéssel sem rendelkezik, mint a facebook. Ha szerencséd van, akkor kapsz választ olyanoktól, akik valóban segíteni akarnak, ha nincs szerencséd, akkor csak kötözködni fognak azok, akik azért járnak fel egy ilyen oldalra, mert a valóságban nullák, és csak itt tudják kompenzálni ezt a hajlamukat.

2021. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz indulat. A kissességi komplexust egy anonim térben könnyű kompenzálni a másik ember sértegetésével, lealacsonyításával. Így többnek,jobbnak,okosabbnak érzik magukat, de a valóságban csak szánalmas lúzerek.
2021. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen sok a nagyokos itt az biztos!De sok a hülye kérdés is azért😊

A legjobb mikor nem érti valaki amit több ember értelmesen,segítőkészen leír neki és utána megy a csodálkozás hogy beszólnak neki.Én nem szoktam beszólogatni ha engem nem piszkál valaki és alapból normálisan válaszolok a normális kérdésekre persze csakha tudom a választ.

2021. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!