Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan lehet megelőzni azt,...

Honnan lehet megelőzni azt, hogy az ember olyan házba költözzön, ahol rossz indulatu szellem, vagy netalán démon van? Komolyan kérdezem! A materialisták kíméljenek!

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én most költöztem egy nagy házba, 6 évig üresen állt, elég sok helyiség van benne, ketten vagyunk benne.

Kedves szomszéd anyóka közölte, hogy biztos ugye elfelejtette mondani az eladó, hogy régen a komplett családja, stb. itt halt meg apránként.

Köszi nyanya, máris jobb.

2017. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
viszik magukkal az emberek a rossz démonokat. Ismered a történetet- mikor az izlandi család elhatározza, elköltözik mert sok a rossz manó a házban (arrafelé sok manó van). Felpakolnak a szekérre, leponyvázzák és már indulnának is, mikor a ponyva alól egy kis piros-sapkás manó kiles és kíváncsian kérdezi: - Költözünk?
2017. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
- mert a rossz szellemeknek a téglákkal, ácsszerkezettel, alapozással nincs gondjuk és dolguk, az emberi lélekkel van.
2017. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak a teljes ház, valamint a környező házak, egész háztömb megszentségelésével lehet.

Bocsi, de nem lesz egyszerű :/

2017. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha jók a megérzéseid, netán van látó képességed, akkor úgyis észreveszed, ha gáz van a házzal.Ha meg nincsenek ilyen adottságaid, akkor lakhatsz szellem járta házban nyugodtan, úgysem fogod észrevenni.
2017. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj, barátomnak az édesanyja halt meg Isten nyugosztalja, évekig vissza járt a barátomhoz vigyázni rá. Én is tapasztaltam mivel ott voltam vele. Például mikor ott aludtam náluk elment az áram és a másik szobából ahol még annó a férjével aludt hallottuk hogy mászkálnak meg hogy leülnek az ágyra és hogy megereszkedik a rugó. Átmentünk egyből és senki nem volt ott. Vagy Debrecenbe bekerültem annó kórházba és az egész körletben magam voltam. Kint volt a villany kapcsoló is. Ahogy lenyomtam a villanyt és mentem vissza az ágyamhoz előttem megjelent egy 8 éves szőke kékszemű kislány és csak nézett rám majd eltűnt. Vagy volt olyan is hogy nyáron kimentem a folyosóra (a folyosó végén egy hatalmas ablak van) olyan hajnali fél 12 lehetett kimentem rágyujtani majd azt vettem észre hogy az ablakba látom hogy mögém kisétál egy nagy fekete 2 méter magas valami és megáll. Mondom jól van. :D Cigizek tovább hátra nézek sehol semmi előre nézek még mindig ott van. Majd az ablakból láttam hogy elkezdett közeledni felém eldobtam a cigit és befutottam. Nem mertem megvárni a végét. :D Vagy olyan is volt hogy itt a városban volt egy kisbolt és a tulajnak a lánya (4-5 éves lehetett) elment wc-re majd pár perc múlva kiszaladt ordítva hogy egy csúnya néni lóg a plafonon majd megszólalt az egyik vásárló hogy "Ugye tudják hogy régen ez egy rendelő volt és hogy az aszinsztens nő ott kötötte fel magát a wc-ben?" Szóval igen. :D Vannak dolgok. :D De amúgy a legtöbb nem bánt. Csak megmutatja magát hogy hahó én is itt vagyok. Ha bántani akar akkor azt úgy is tudni fogod. Mint az egyik barátomat. Új házba költöztek és egy öreg emberé volt a lakás. Minden egyes éjjel az ágya mellett állt és meg akarta fojtani meg ment nekifele. Valószínűleg nem akarta hogy eladják a házát. Sajnálom azért szegényt. Megijed az ember mivel nem tudja hová tenni az érzést és a látottakat. De szerintem egy felejthetetlen élmény. Ezt nem lehet csak úgy átadni. Ezt át kell élni. Vagy az egyik barátnőmnél a tv-vel szórakoztak bekapcsolt kikapcsolta akkor utána az étkezőbe kapcsolt be a tv ha ott kapcsolták ki akkor a lány szobájába kapcsolt be. Tudnék még mesélni. De szerintem ennyi elég lesz. :D Ja, és még valami! NE PROVOKÁLD! Mert annak csúnya vége lehet. Se ouja tábla se semmi. Só a küszöbre és meg van oldva. Tükröt pedig ne tarts a hálóban! 20/F
2017. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, először azt hittem, te mentális beteg vagy, de szerencsére csak össze-vissza hazudozol agyatlanul.


"Vagy Debrecenbe bekerültem annó kórházba és az egész körletben magam voltam." - És ez hol történt, Svájcban? Mert kíváncsi lennék arra a Magyarországi kórházra, ahol az egész körletben egyedül vagy...

2017. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
7. addig hülyeségnek tűnhet ameddig át nem éled. :) A mellettem lévő 3-4 kórteremben sem volt senki és még a nővér is átment a másik szárnyra. Attól hogy te valamiben nem hiszel mert te nem tapasztaltad attól még más hihet benne mivel átélt ilyet.
2017. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem. :) Ha annyira érdekel, iga hiányom van és amiatt tartottak bent. A gyerek osztályon. :)
2017. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

#6

Kommentedre műszerem kiakadt:

[link]

.

Troll létedet fogalmazásod(??) elárulja.

"hajnali fél 12" - neked az éjszaka közepe 'hajnal'?

Gyerekosztályon egyedül. Hihetetlenebb, mint Hófehérke.

Ha flrevezetni akarsz valak(ke)t, tedd úgy, hogy ne legyen észrevehető. Ahhoz kell az ész.

.

A kérdéshez:

ha most szellem nélküli helyen laksz, a kérdésedben elkerükendőt: ne költözz!

2017. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!