Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feledékenységen mi tud segíten...

Feledékenységen mi tud segíteni - illetve hogyan lehet jegyzetelni, ha az ember nincs technológia vagy iroda közelében napközben?

Figyelt kérdés

Párom folyton elfelejt mindent. Most pl. egész héten akart megbeszélni valamit egy kollégájával, de mindig elfelejtette. Vagy volt hogy elfelejtett megkérdezni valamit a főnökétől, felhívni egy rokonát, hazafele beugrani a boltba, szóval ilyesmi apróbb dolgokat.

Én is ilyen voltam, nekem az oldotta meg hogy jegyzetfüzetet használok, alapos to-do listákkal.


Ő viszont nem irodában dolgozik (autószerelő) így füzetet nem tud magánál tartani meg írogatni, okostelefonja nincs - de még a "butafont" ami van neki azt se tartja magánál egész nap.

Én már nem tudom a noteszem nélkül elképzelni az életem, nem tudom neki mi segíthetne ha ez nem opció.


Hogyan készíthetne emlékeztetőket, vagy milyen tippek segíthetnének ilyen helyzetben?


2021. jan. 29. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam olyan szerelot, akinek ne lett volna zsebe. Dzseki, ing, nadrag, overall. Direkt picike zsebnotesz picike tollal, vagy ceruzacsonkkal elfer, csak akarni kell.
2021. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!