Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél többet keresek annál...

Minél többet keresek annál kevesebbet költök?

Figyelt kérdés

Mással is volt már ilyen? Bár lehet hogy csak benő lassan a fejem lágya.

Úgy értem, hogy eddig például fontos volt, hogy mindig a legújabb, legjobb IPhone-t vegyem meg. Vagy hogy márkás ruhákban járjak. Nem tudom miért, de elmúlt ez a hóbortom.


2021. jan. 30. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak rá jöttem hogy mennyit is kell dolgozni egy adott tárgyért,így mondjuk nem a 120 Ft telefont veszek már ha nem simán megelégszem egy 60 ezeres telefonnal is.

Lehetséges hogy benőtt a fejed lágya.

2021. jan. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Rájöttél, hogy borzalmasan rossz karma, mert míg te a semmire herdálod a pénzt, addig a földön egy milliárd ember éhezik?
2021. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszíves az adományokat ne keverjük bele. Mármint fogalmad sincs, hogy én mikor, kinek, mennyit adományozok. És nem, továbbra sem gondolom úgy, hogy száraz kenyéren kellene élnem, mert mások éheznek. Egyébként is elszomorít, hogy milyen elcsépelt szó lett az adományozás. Az emberek csak úgy odavágják a másik fejéhez, de kevesen gondolkodnak el rajta, hogy mit is jelent (ezt most nem rád értettem, mert nem tudhatom mik voltak az indítékaid, csak általánosságban).
2021. jan. 30. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, az igenyeid nem nőttek a több mani hatására.
2021. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!